Kawa ziarnista Ingagi Coffee

ilość znalezionych towarów: 40

Ingagi Coffee to palarnia z długoletnim doświadczeniem. Jako roasterzy zdobywali kompetencje i praktykę na plantacjach i palarniach na całym świecie, stając się perfekcjonistami w technikach palenia kawy i selekcji ziaren. Dumnie wspierają ideę fair trade, współpracują z małymi plantacjami i są świadomi pochodzenia swojego ziarna. Oferują wysokiej jakości kawy ziarniste single origins, microloty oraz mieszanki kaw - blendy. Ingagi Coffee to m.inn. kawy przeznaczone do ciśnieniowych metod parzenia typu ekspres automatyczny, ekspres kolbowy, kawiarka, frenchpress czy tradycyjnie. Kawy ziarniste do ekspresów mają ciemny stopień palenia. Dla poszukiwaczy kawowych doznań i miłośników przelewów Ingagi wypalają kawy do alternatywnych metod parzenia w stopniu średnim, takich jak: chemex, aeropress, drip czy ekspres przelewowy.

KAWY ZIARNISTE DO CIŚNIENIOWYCH METOD PARZENIA KAWY

Kawy ziarniste do espresso Ingagi Coffee wypala w stopniu ciemnym, są to 100% arabiki pochodzące z różnych rejonów świata. Wśród ziaren można znaleźć zarówno kawy pochodzące z jednego rejonu np. czekoladowo-karmelowa Colombia Supremo czy Chocolate Pride Espresso, jak i blendy np.: Gold Jungle Bland (mieszanka Brazylii, Indii i Nikaragui), Premium Espresso Arabica Blend. Natomiast kawa Ingagi Caffee Latte Master Blend idealnie pasuje do kaw mlecznych. Szeroki wybór mieszanek i miejsc, z których pochodzi ziarno, daje pewność, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego; ziarna, które trafią w gust i smak. Kawy dostępne są w opakowaniach 250g oraz 1kg.

KAWY ZIARNISTE DO PRZELEWOWYCH METOD PARZENIA

Metody przelewowe wydobywają z kawy bogactwo smaku, podkreślając jej indywidualne cechy. Woda mając dłuższy kontakt z kawą, podkreśla jej walory, wydobywa przyjemne nuty słodyczy, kwasowości czy owocowości. Do alternatywnych metod parzenia należą: chemex, aeropress, drip czy ekspres przelewowy. Ingagi Caffe w swojej ofercie posiadają ziarna najwyższej jakości specialty z Indonezji, Kolumbii, Indii, Etiopii, Kostaryki, Brazylii, Hondurasu, Etiopii. W sklepie są dostępne opakowania 250g.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel