Kawa ziarnista Świeżo Palona

ilość znalezionych towarów: 14

  Świeżo Palona to polska poznańska palarnia, której wypały zadowolą fanów małej czarnej czy amatorów cappuccino. Świeżo Palona to ludzie, którzy nie tylko sprzedają kawę - oni uwielbiają testować i delektować się jej smakiem i aromatem o każdej porze dnia.

  Palarnia w swojej ofercie ma kawy ziarniste do espresso oraz ziarna typu Specialty. Kawy ziarniste do espresso przenaczone są do ciśnieniowych metod parzenia takich jak: ekspres automatyczny, ekspres kolbowy, kawiarka, frenchpress czy tradycyjną metodą. Kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia są jasno palone i można je przygotować za pomocą chemexa, dripa, aeropressu czy w przelewowym ekspresie.

  KAWY ZIARNISTE DO ESPRESSO

  Świeżo Palona w swojej ofercie posiada Kawy ziarniste do espresso, wypalone w stopniu średnim. Wśród nich są kawy dla fanów klasycznych smaków np. Ale Lura, Tej!, kawy z Brazylii, Kamerunu czy Etiopii. Kawy ziarniste do espresso można przygotować w ekspresie kolbowym, ekspresie automatycznym, kawiarce, frenchpressie czy tradycyjną metodą. Dostępne są w opakowaniach 250g i 1kg.

  KAWY ZIARNISTE DO PRZELEWOWYCH METOD PARZENIA

  Kawy ziarniste do alternatywnych metod parzenia to ziarna wysokiej jakości typu specialty. Są to ziarna jasno palone, co podkreśla w kawie charakterystyczne dla rejonu z którego pochodzą cechy. Świeżo Palona w swej ofercie posiada kawy z Rwandy, Etiopii, Kenii, Brazylii. Kawy te można przygotować metodami takimi jak: drip, chemex, aeropress czy w ekspresie przelewowym. Dostępne są opakowania 250g.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel