Kawa ziarnista Simon Levelt

ilość znalezionych towarów: 9

  Simon Levelt to holenderski producent wysokiej jakości ekologicznej kawy ziarnistej klasy premium. Początki firmy sięgają roku 1826, kiedy to jej założyciel Simon Levelt otworzył pierwszy sklep w Amsterdamie. Początkowo sprzedaż kawy ograniczała się tylko do lokalnych klientów detalicznych, ale z czasem Simon Levelt zaczął również zaopatrywać inne sklepy i firmy. Prawie 200 lat później marka Simon Levelt jest znana na całym świecie.

  EKOLOGICZNA KAWA ZIARNISTA SIMON LEVELT

  Kawa Simon Levelt składa się wysokiej jakości ziaren, które pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw. Simon Levelt od 6 pokoleń stawia na zrównoważony handel, dlatego wszystkie składniki sprowadza bezpośrednio od hodowców. Dzięki temu zapewnia im sprawiedliwe wynagrodzenie i ma pełną kontrolę nad jakością zamawianego towaru. Taki system sprawia, że kawa ziarnista Simon Levelt posiada bogaty smak i intensywny aromat.

  KAWA ZIARNISTA SIMON LEVELT DO DOMU

  Kawa ziarnista Simon Levelt świetnie sprawdzi się jako kawa do użytku domowego. Są to mieszanki ziaren arabiki i robusty dostępne w różnych proporcjach oraz wysokiej jakości arabiki o szlachetnym smaku. Kawa ziarnista Simon Levelt jest polecana do przygotowania metodami ciśnieniowymi, dlatego doskonale posłuży nam jako kawa do espresso. Średnio i ciemno palone ziarna sprawdzą się do zaparzenia w formie intensywnej kawy czarnej, ale także z dodatkiem spienionego mleka w postaci aksamitnego cappuccino czy latte.

  Kawy ziarniste Simon Levelt znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel