Kawa ziarnista Mott Coffee

ilość znalezionych towarów: 14

  Tarnowska palarnia kawy Mott Coffee specjalizuje się w wypalaniu kaw segmentu specialty, które są przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych. Kawy ziarniste Mott Coffee są tworzone wyłącznie z najlepszych ziaren, które są sprowadzane bezpośrednio od zaufanych farmerów z Kostaryki i Gwatemali. Taki rodzaj handlu pozwala mieć pełną kontrolę nad jakością pozyskiwanych surowców oraz sprawia, że hodowcy są wynagradzani sprawiedliwie.

  Polska kawa do espresso

  Mott Coffee oferuje nam wysokiej jakości kawy ziarniste, które składają się wyłącznie z ziaren arabiki. Dosyć jasne wypalenie sprawia, że kawa nie traci swoich naturalnych właściwości, a my możemy poznać jej prawdziwy smak i aromat niezaburzony procesem palenia. Kawa ziarnista Mott Coffee charakteryzuje się wyraźną kwasowością, która z pewnością zachwyci każdego miłośnika orzeźwiających, owocowych kaw. Pomimo dosyć jasnego wypalenia kawy ziarniste Mott Coffee są przeznaczone do przygotowania espresso z ekspresów ciśnieniowych i zapewniamy, że w tej postaci pozostawią niezapomniane wrażenia.

  Kawa ziarnista do domu

  Mott Coffee w swojej ofercie posiada 5 kaw ziarnistych w atrakcyjnych, kolorowych opakowaniach. Każda z nich to stuprocentowa arabika jakości specialty, która zachwyca bogatym smakiem i aromatem. Kawy ziarniste Mott Coffee są dostępne w opakowaniach 250g, co sprawia, że są to kawy przeznaczone do użytku domowego. Niewielkie opakowania nie są raczej polecane do kawiarni czy gastronomii, ale w naszych domach sprawdzą się doskonale. Zapewniamy, że kawa ziarnista Mott Coffee w opakowaniu 250g wystarczy, żeby się w niej zakochać.

  W sklepie Konesso.pl znajdziecie polskie kawy ziarniste Mott Coffee, które sprawdzą się w każdym domu.

  Załoga palarni kawy Mott Coffee Company udzieliła nam krótkiego, lecz wyczerpującego wywiadu, dzięki któremu poznaliśmy dokładnie ich metodę działania. Kawa sprzedawana przez Mott Coffee to kawa specjalistyczna, sprowadzana bezpośrednio od plantatora. Taki rodzaj handlu nazywany jest Direct Trade i pozwala budować bezpośrednie i bliskie relacje. Po kilkuletnich poszukiwaniach i przeprowadzonych testach palarnia nawiązała współpracę z dwoma plantacjami z Kostaryki z regionu Tarrazu i Coto Brus. Odmiany kawy wybrane przez Mott Coffee zostały wybrane ręcznie i tylko one mogą trafić do sprzedaży. Ziarna obrabiane są naturalnymi sposobami, dzięki czemu charakteryzują się wyrazistym i gładkim smakiem. Kawy Mott Coffee to doskonała propozycja dla miłośników lekkich, owocowych smaków, dla wszystkich tych, których znudziło już klasyczne i ciemne palenie ziaren. Kawy z oferty Mott mają przyjemny zapach i są delikatne w smaku.

  Mott Coffee obecnie posiada kawiarnię w Tarnowie i Rzeszowie. Klimat, jaki w nich panuje, pozwala nam poczuć się, jak w Kostaryce, gdzie nie ma miejsca na byle jaką kawę.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel