Kawa ziarnista Mott Coffee

ilość znalezionych towarów: 12

  Tarnowska palarnia kawy Mott Coffee specjalizuje się w wypalaniu kaw segmentu specialty, które są przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych. Kawy ziarniste Mott Coffee są tworzone wyłącznie z najlepszych ziaren, które są sprowadzane bezpośrednio od zaufanych farmerów z Kostaryki i Gwatemali. Taki rodzaj handlu pozwala mieć pełną kontrolę nad jakością pozyskiwanych surowców oraz sprawia, że hodowcy są wynagradzani sprawiedliwie.

  Polska kawa do espresso

  Mott Coffee oferuje nam wysokiej jakości kawy ziarniste, które składają się wyłącznie z ziaren arabiki. Dosyć jasne wypalenie sprawia, że kawa nie traci swoich naturalnych właściwości, a my możemy poznać jej prawdziwy smak i aromat niezaburzony procesem palenia. Kawa ziarnista Mott Coffee charakteryzuje się wyraźną kwasowością, która z pewnością zachwyci każdego miłośnika orzeźwiających, owocowych kaw. Pomimo dosyć jasnego wypalenia kawy ziarniste Mott Coffee są przeznaczone do przygotowania espresso z ekspresów ciśnieniowych i zapewniamy, że w tej postaci pozostawią niezapomniane wrażenia.

  Kawa ziarnista do domu

  Mott Coffee w swojej ofercie posiada 5 kaw ziarnistych w atrakcyjnych, kolorowych opakowaniach. Każda z nich to stuprocentowa arabika jakości specialty, która zachwyca bogatym smakiem i aromatem. Kawy ziarniste Mott Coffee są dostępne w opakowaniach 250g, co sprawia, że są to kawy przeznaczone do użytku domowego. Niewielkie opakowania nie są raczej polecane do kawiarni czy gastronomii, ale w naszych domach sprawdzą się doskonale. Zapewniamy, że kawa ziarnista Mott Coffee w opakowaniu 250g wystarczy, żeby się w niej zakochać.

  W sklepie Konesso.pl znajdziecie polskie kawy ziarniste Mott Coffee, które sprawdzą się w każdym domu.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel