Kawa ziarnista Starbucks®

ilość znalezionych towarów: 12
  Kawa ziarnista Starbucks

  Starbucks to jeden z największych producentów i sprzedawców kawy na świecie, który posiada aż ponad 15 000 lokali w 50 krajach. Pierwsza kawiarnia Starbucks powstała w 1971 roku w Pike Place Market w Seattle. Nazwa Starbucks pochodzi z powieści "Moby Dick" i nawiązuje do romantycznych żeglarzy i pierwszych handlarzy kawą. Ogromny sukces kawiarni Starbucks to zasługa wyśmienitej kawy, ale także wyjątkowej obsługi i rodzinnej atmosfery, która sprawia, że klienci chętnie do niej wracają. Teraz swoją ulubioną kawę marki Starbucks możesz przygotować we własnym domu!

  Kawa ziarnista Starbucks

  Starbucks kawa ziarnista to doskonała propozycja dla miłośników kawiarnianych specjałów, którzy pragną tworzyć je we własnym domu. Każde opakowanie zawiera kawy ziarniste, które możemy na co dzień spotkać w naszej ulubionej kawiarni Starbucks. Kawy te są dostępne w różnych wersjach, które różnią się od siebie stopniem palenia, intensywnością, smakiem i aromatem. Dzięki temu możemy dobrać kawę ziarnistą Starbucks do swoich potrzeb i upodobań.

  Kawa ziarnista Starbucks składa się ze starannie wyselekcjonowanych ziaren najlepszych odmian arabiki,, które pochodzą z plantacji Ameryki Łacińskiej, co sprawia, że finalnie uzyskujemy z niej napar o bogatym i szlachetnym smaku. Jest to kawa, którą możemy zmielić bezpośrednio przed przygotowaniem, dlatego mamy pewność tego, że otrzymamy zawsze świeży smak i aromat, który zachwyci nas, jak podczas odwiedzin ulubionej kawiarni.

  Jak zrobić kawę Starbucks?

  Kawa ziarnista Starbucks sprawdzi się w różnych metodach parzenia. Najpopularniejszym sposobem na zaparzenie kawy Starbucks jest automatyczny ekspres do kawy. Wystarczy, że wsypiemy zawartość opakowania do pojemnika na ziarna i w mgnieniu oka przygotujemy wyśmienitą kawę. Równie dobrze kawy ziarniste Starbucks możemy zaparzyć w kolbowych ekspresach do kawy, przygotowując z nich doskonałe espresso i specjały mleczne typu cappuccino czy latte macchiato. Innym sposobem na zaparzenie kawy ziarnistej Starbucks jest ręczny zaparzacz french press bądź kawiarka moka. Musimy pamiętać jednak o wcześniejszym zmieleniu ziaren na odpowiednią grubość.

  Kawę Starbucks w domu możemy przygotować jako intensywne epsresso z gęstą pianką cremy, które pobudzi nas do działania już samym smakiem. Sprawdzi się także do przyrządzenia w formie dużej kawy czarnej, z którą przeżyjemy dłuższą chwilę przyjemności, ale doskonale posłuży nam do przygotowania różnego rodzaju kaw mlecznych. Wystarczy zaparzyć wyraziste espresso z kawy ziarnistej Starbucks i dopełnić je aksamitnie spienioną pianką mleczną, aby stworzyć puszyste cappuccino, bądź latte macchiato.

  Kawa Starbucks - rodzaje

  Kawa ziarnista Starbucks dostępna jest w trzech odsłonach. Starbucks Blonde Espresso Roast to kawa jasno palona, która zachwyci wyraźną słodyczą z wyczuwalnymi nutami kakao. Starbucks Espresso Dark Roast jest kawą ciemno paloną o intensywnym, bogatym smaku z nutami karmelu. Najpopularniejszy rodzaj to Starbucks Pike Place Medium Roast. Jest to kawa średnio palona z wyczuwalną delikatną nutą czekolady. Mieszanka ta jest ukłonem w stronę pierwszej kawiarni Starbucks powstałej na Pike Place w Seattle. Wszystkie kawy ziarniste Starbucks zachwycą nas zupełnie innym smakiem i aromatem, dlatego warto wypróbować każdej z nich.

  Kawa ziarnista Starbucks do domu

  Kawa ziarnista Starbucks jest dostępna w 3 odsłonach: jasno, średnio i ciemno palona. Każda z nich jest oferowana w opakowaniu o pojemności 200 g, co oznacza, że są to kawy przeznaczone do domu. Kawy ziarniste Starbucks są dedykowane do ciśnieniowych metod parzenia, dlatego najlepiej sprawdzą się w ekspresach automatycznych, kolbowych, ale również w kawiarkach moka. Każda z kaw składa się z wysokiej jakości ziaren arabiki, które sprawiają, że przygotowany z nich napój posiada bogaty smak oraz intensywny aromat. Kawy ziarniste Starbucks zachwycą każdego miłośnika włoskiego espresso oraz kaw mlecznych typu cappuccino i latte macchiato.

  Swoją ulubioną kawę ziarnistą Starbucks znajdziesz teraz w sklepie internetowym Konesso.pl. W naszej ofercie dostępne są wszystkie rodzaje kawy ziarnistej pochodzącej z Twojej ulubionej kawiarni.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel