Kawa ziarnista Bracia Ziółkowscy

ilość znalezionych towarów: 12
  Bracia Ziółkowscy

  Kawa ziarnista Bracia Ziółkowscy

  Bracia Ziółkowscy oferują nam wysokiej jakości kawę ziarnistą w opakowaniach o pojemności 250g oraz 1kg. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno jako kawa do domu, jak i kawiarni. Kawa ziarnista Bracia Ziółkowscy składa się z najwyższej jakości ziaren arabiki i robusty, które pochodzą z cenionych kawowych regionów świata i tak wśród nich znajdziemy ziarna z Gwatemali, Rwandy, Brazylii czy Indii. Palarnia dostarcza nam kawy, które są 100% arabikami, ale także tworzy blendy, czyli mieszanki ziaren arabiki i robusty dostępne w różnych proporcjach. Łącząc ze sobą kawy różnych gatunków, możemy uzyskać zupełnie nowy, czasem nawet niespodziewany smak. Kawa ziarnista Bracia Ziółkowscy jest palona w różnym stopniu, dzięki czemu z oferty możemy wybierać kawę pod różne metody parzenia.

  Kawa Bracia Ziółkowscy pod espresso

  Bracia Ziółkowscy w swojej ofercie posiadają kawy ziarniste pod espresso, czyli takie, które swoje najlepsze właściwości smaku i aromatu oddadzą nam po przygotowaniu metodami ciśnieniowymi. Do takich metod zaliczamy ekspresy kolbowe i automatyczne, które parzą kawę, przeciskając przez nią pod wysokim ciśnieniem gorącą wodę. Jednak kawa do espresso może być również przygotowana w tradycyjnym włoskim czajniku moka, czyli po prostu kawiarce. Kawa z kawiarki jest bardzo zbliżona do espresso przygotowanego w ekspresie ciśnieniowym i posiada intensywny smak.

  Wśród kaw Bracia Ziółkowscy pod espresso znajdziemy ciekawe mieszanki arabiki i robusty w różnych proporcjach jak np. kawa ziarnista Bracia Ziółkowscy Włoskie Espresso, czyli mieszanka składająca się w 70% z brazylijskiej arabiki, a w 30% z ziaren indyjskiej robusty. Jednak coś dla siebie znajdą również miłośnicy 100% arabiki, która posiada łagodny, lecz bogaty smak. Dla nich doskonałą propozycją będzie kawa ziarnista Bracia Ziółkowscy Kivu.

  Kawa Bracia Ziółkowscy pod przelew

  Nie samym espresso człowiek żyje i Bracia Ziółkowscy doskonale o tym wiedzą. Palarnia w swojej ofercie posiada jasno palone kawy ziarniste, które najlepiej smakują po przygotowaniu metodami przelewowymi takimi jak zaparzacz Chemex, drip i AeroPress, ale również klasyczny ekspres przelewowy. Kawa ziarnista Bracia Ziółkowscy pod przelew składa się z jednorodnych ziaren arabiki, co znaczy, że tworzą ją ziarna pochodzące z tego samego regionu. Takie kawy pozwalają nam w całości poczuć smak i aromat charakterystyczny dla danej odmiany, dzięki czemu możemy w prosty sposób zauważyć wszystkie cechy różniące dane gatunki kawy.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel