Kawy ziarniste Kofikada

ilość znalezionych towarów: 11

  Kofikada to polska palarnia kawy z Olsztyna, która z pasją i zaangażowaniem wypala kawę ziarnistą przeznaczoną do ekspresów ciśnieniowych oraz przelewowych metod parzenia. W ofercie sklepu Konesso każdy miłośnik czarnego napoju znajdzie dla siebie ulubione ziarna od marki Kofikada, charakteryzujące się różnymi nutami smakowymi w zależności od pochodzenia ziarna. Znajdziecie wśród nich kawy specialty i premium, kawy jednorodne oraz mieszanki arabiki z robustą, z większą zawartością kofeiny — idealne na intensywne pobudzenie. Dostępne są w opakowaniach 1 kg oraz 250 g, doskonałe, by spróbować i poznać markę.

  Kawy ziarniste do espresso Kofikada

  Oferta ziarnistych kaw do espresso to kwintesencja intensywności i głębi smaku. Specjalnie selekcjonowane ziarna z różnych regionów świata są wypalane w sposób, który pozwala uwolnić bogate nuty smakowe i aromatyczne. Idealnie zrównoważone profile smakowe sprawiają, że espresso z kawy Kofikada jest doskonałe zarówno jako intensywny shot, jak i baza do klasycznych kaw mlecznych. Kawy ziarniste do epresso Kofikada doskonale sprawdzą cię w ekspresach automatycznych i kolbowych, a przy odpowiednim zmieleniu wydobędą całe swe bogactwo smakowe zaparzone w kawiarce.

  Kawy ziarniste do metod przelewowych Kofikada

  Dla miłośników delikatniejszych bardziej subtelnych smaków Kofikada oferuje kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia. Wypalane z myślą o metodach alternatywnych, przy użyciu chemexu, drippera, french pressa czy AeroPressu, kawy Kofikada charakteryzują się jasnym paleniem i wyraźnymi, owocowymi akcentami. Są idealne dla tych, którzy cenią sobie bogactwo aromatu i klarowność smaku, co czyni każdą filiżankę prawdziwym doświadczeniem smakowym.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel