Kawa ziarnista Kawuszka

ilość znalezionych towarów: 16

  Kawuszka to polska palarnia kawy z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, która oferuje nam wysokiej jakości kawę ziarnistą. Kawa ziarnista Kawuszka pochodzi z egzotycznych plantacji Ameryki Południowej i Środkowej, Azji oraz Afryki, i wypalana jest w śląskiej palarni, sąsiedztwie starej kopalni. Ten niezwykły klimat czyni kawy Kawuszka jeszcze bardziej wyjątkowymi.

  Kawa Kawuszka do ekspresów

  W ofercie palarni Kawuszka znajdziemy kawy ziarniste do ekspresów, które zachwycą każdego konesera kawy. Są to średnio palone ziarna, które doskonale sprawdzą się do przygotowania metodami ciśnieniowymi, a krótka ekstrakcja pod wysokim ciśnieniem pozwala wydobyć z nich najlepsze właściwości smaku i aromatu. Takie kawy są najlepsze w formie aromatycznego espresso i kaw mlecznych przygotowywanych na jego bazie, czyli cappuccino i latte macchiato. Kawy Kawuszka do espresso możemy zaparzyć w ekspresie automatycznym i kolbowym, ale to nie jedyne polecane metody ich przygotowania. Średnio palona kawa ziarnista Kawuszka pod właściwym zmieleniu świetnie sprawdzi się w kawiarce Moka, zaparzaczu French Press, a także do parzenia w sposób tradycyjny. Kawy ziarniste Kawuszka do ekspresów pakowane są po 250 g i 1 kg, dlatego sprawdzą się, jako kawy do domu, ale również do kawiarni, biur, restauracji i hoteli.

  Kawy Kawuszka do alternatyw

  Do przelewowych metod parzenia najlepiej sprawdzają się jasno palone ziarna arabiki, na które dobrze działa długa ekstrakcja pod niskim ciśnieniem. W ofercie palarni Kawuszka znajdują się również jasno palone kawy ziarniste przeznaczone pod przelew. Takie kawy pozwalają nam doświadczyć ich naturalnego smaku pełnego słodyczy i kwasowości z wyczuwalnym posmakiem owoców i kwiatów. Eksperci zalecają picie takich kaw bez mleka i słodkich dodatków, ponieważ przygotowane w formie kawy czarnej ukazują nam swoje najlepsze właściwości.

  Kawy ziarniste Kawuszka pod przelew możemy przygotować alternatywnymi metodami parzenia. Są to kawy, które rewelacyjnie sprawdzą się do parzenia w zaparzaczu Chemex, dając nam czysty napar o delikatnym smaku. Przygotowane w dripie charakteryzują się bardziej intensywnym smakiem i aromatem, a wyciśnięte w zaparzaczu AeroPress, zachwycą mętnym naparem o niezwykle wyrazistym smaku. Alternatywy to nie jedyne metody przygotowania jasno palnej kawy Kawuszka. Z powodzeniem zaparzymy ją w ekspresie przelewowym, uzyskując cały dzbanek doskonałej kawy czarnej dla całej rodziny lub pracowników biura, ale także sprawdzi się w domu w popularnym zaparzaczu French Press.

  Kawy ziarniste Kawuszka znajdziesz w ofercie sklepu Konesso.pl. Najwyższej jakości jednorodne arabiki do alternatyw oraz intensywne mieszanki pod espresso sprawią, że w swoim domu poczujesz, jak smakuje doskonała kawa.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel