KAWUSZKA

ilość znalezionych towarów: 16

   Kawuszka to polska palarnia kawy ze Śląska, która dostarcza nam wysokiej jakości kawę do ciśnieniowych i przelewowych metod parzenia. Siedziba palarni Kawuszka mieści się w Siemianowicach Śląskich w sąsiedztwie Szybu "Bańgów", który należy do zlikwidowanej kopalni. Wychodząc z palarni, nie można nie zauważyć szybu, który nadaje temu miejscu niezwykłego klimatu. To właśnie w tym miejscu powstanie doskonała kawa, którą możemy cieszyć się we własnym domu.

   Chociaż Śląsk nie kojarzy nam się z egzotyką, to właśnie w Siemianowicach Śląskich palarnia Kawuszka wypala wysokiej jakości ziarna pochodzące z Ameryki Południowej i Środkowej, Azji oraz Afryki. W ofercie palarni Kawuszka znajdziemy najlepsze odmiany arabiki z Brazylii, Etiopii, Kolumbii, Ekwadoru, Rwandy, a nawet Chin. Kawy te wypalane są średnio z myślą o ciśnieniowych metodach parzenia oraz jasno, mając na uwadze alternatywne metody parzenia kawy.

   Wypalanie kawy jest dla załogi Kawuszki czymś więcej, niż tylko pracą. Wielka pasja i zaangażowanie w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem dają nam w efekcie kawę o wspaniałym smaku i intensywnym aromacie, który na długo zapadnie w naszej pamięci. Zapoznaj się z ofertą palarni Kawuszka w sklepie Konesso.pl i przekonaj się, jak może smakować doskonała kawa.

   pixel