Blog

Systemy kapsułkowe cieszą się coraz to większym zainteresowaniem. Jeśli planujesz zakup ekspresu kapsułkowego i zastanawiasz się pomiędzy tymi dwoma markami – pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Wybór powinien być dobrze przemyślany, bowiem kapsułki Dolce Gusto nie będą pasować do ekspresu Nespresso – i na odwrót. Sprawdź nasze porównanie!

Przeczytaj więcej

Jura to szwajcarska marka znana ze swojego profesjonalizmu i innowacyjności. Priorytetem jest dla nich tworzenie produktów trwałych, i najwyższej jakości, dlatego cały czas pracują nad nowymi technologiami, aby kawa smakowała jeszcze lepiej. Z tej potrzeby narodził się nowy model ekspresu Jura E6 - E6 (EC). Czym różni się od starszej wersji?

Przeczytaj więcej

Początkiem lutego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się Warsaw Coffee Festival 2023, który jest doskonałą okazją, aby z bliska poznać najwyższej jakości kawę. Dodatkowo w trakcie festiwalu odbędą się Misrzostwa Polski w dwóch kategoriach — Barista oraz Brewers Cup. Sklep Konesso.pl jest sponsorem jednej z nich.

Przeczytaj więcej

Lato, trzydzieści stopni na zewnątrz, a ty dźwigasz ciężkie zgrzewki wody gazowanej do mieszkania, a potem puste butelki zalegają szafki, wysypują się z nich i czekają, aż ktoś je wyniesie. Wiecie, że ten horror może się skończyć raz na zawsze? Saturator do gazowania wody SodaStream wybawi każdego amatora bąbelków!

Przeczytaj więcej

Ekspresy do kawy Jura wyróżniają unikalne technologie i nowoczesne rozwiązania. W ofercie Jury pojawiły się nowe wersje ekspresów, w których zastosowano nowe rozwiązania: E6 (EC), ENA 8 (EC), ENA 4 (EB).

Przeczytaj więcej

Szukając w sklepie Konesso.pl dobrej kawy dla siebie, warto kierować się doświadczeniem innych klientów, którzy swoimi wielokrotnymi wyborami utarli pewne ścieżki. Wykorzystując informacje dotyczące Waszych zakupów i pochlebnych opinii w ubiegłym roku, stworzyliśmy ranking kawy ziarnistej do espresso.

Przeczytaj więcej

Cześć! Jeśli ktoś czyta moje wpisy na blogu Konesso, to wie, że niedawno miałem u siebie zaparzacz Trinity Zero. Tym razem na blat mojej kuchni trafił kolejny kieszonkowy sprzęt do parzenia kawy. Nanopresso, które jak podaje producent, jest w stanie z naszą pomocą uraczyć nas aromatycznym espresso.

Przeczytaj więcej

Okres zimowy to dla wielu osób czas, w którym mogą poczuć się jak dziecko, aktywnie spędzając wolną chwilę na śniegu. Niestety wszechobecny mróz może popsuć nawet najlepszą zabawę, dlatego po powrocie do domu warto wspomagać się rozgrzewającym napojem. Jeżeli szukasz pomysłu na kawę, która nie tylko zachwyci smakiem, ale także nas rozgrzeje, to przedstawiamy Ci 3 ciekawe przepisy na zimową kawę.

Przeczytaj więcej
pixel