Kapsułki Dolce Gusto Nescafé - oryginalne i zamienniki kawy w kapsułkach

ilość znalezionych towarów: 98
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto

Poznaj kawę w kapsułkach Dolce Gusto

Nescafé Dolce Gusto to jeden z najpopularniejszych na świecie systemów kapsułkowych, który został stworzony, aby przygotowanie wyśmienitej kawy było dziecinnie proste. Kapsułki Nescafé Dolce Gusto pozwalają nam w mgnieniu oka zaparzyć intensywne espresso, trójwarstwowe Latte Macchiato, czy puszyste Cappuccino. Kawy w kapsułkach Nescafé Dolce Gusto są dostosowane do każdego użytkownika od osób ceniących wyraziste espresso, aż po miłośników smakowych kaw mlecznych. Kupując kawę w kapsułkach Nescafé Dolce Gusto, należy wiedzieć o tym, że możemy ją przygotować wyłącznie w ekspresach kapsułkowych z systemem Dolce Gusto.

W sklepie Konesso.pl znajdziesz szeroką ofertę oryginalnych kapsułek Nescafé Dolce Gusto.

Nescafe Dolce Gusto - wysoka jakość kawy zamknięta w kapsułce

Swój wyjątkowy smak kawy w kapsułkach Nescafé Dolce Gusto zawdzięczają wykorzystaniu wysokiej jakości ziaren. Do produkcji kapsułek Dolce Gusto stosuje się najlepsze ziarna kawy, które przechodzą staranną selekcję, a następnie są suszone na słońcu i odpowiednio wypalone. Stopień palenia ziaren decyduje o ich finalnym smaku i aromacie, dlatego temperatura pieców jest idealnie dostosowana do rodzaju ziaren. To wszystko sprawia, że kawa w kapsułkach Nescafé Dolce Gusto zachwyca wyrazistym smakiem dostosowanym do każdego użytkownika.

Kapsułki Dolce Gusto rodzaje 

Oferta producenta jest bardzo szeroka i oprócz kawy w kapsułkach Dolce Gusto znaleźć możemy także inne specjały jak czekolady czy kakao. Rodzaje kaw zamkniętych w kapsułkach Dolce Gusto przyprawiają o zawrót głowy, ale jednocześnie sprawiają że każdy miłośnik kawy znajdzie tu coś dla siebie - począwszy od intensywnego, aromatycznego espresso po aksamitne specjały mleczne jak latte czy cappuccino. Wszystkie rodzaje kapsułek Dolce Gusto kompatybilne są wyłącznie ze specjalnie przeznaczonymi do tego ekspresami. 

Nowoczesna technologia systemu Nescafé Dolce Gusto

Nescafé Dolce Gusto gwarantuje wyśmienitą kawę zaparzoną w mgnieniu oka, ale zawdzięczamy to specjalnie opracowanemu systemowi. Innowacyjna technologia i odpowiednio zaprojektowane kapsułki automatycznie regulują wysokość ciśnienia podczas procesu parzenia kawy. Dlatego możemy być pewni, że każda kawa w kapsułce Nescafé Dolce Gusto jest przygotowana dokładnie tak, jak być powinna. W kapsułkach Nescafé Dolce Gusto znajduje się najwyższej jakości palona i zmielona kawa arabika. Hermetyczne opakowanie sprawia, że kawa na dłużej zachowuje swoją świeżość, a przy tym doskonały smak i aromat.

Po włożeniu kapsułki Nescafé Dolce Gusto do ekspresu igła przebija jej wieczko, a do środka kapsułki wtłaczana jest woda pod odpowiednim ciśnieniem. Woda przenika przez membranę i dociera do zmielonej kawy. Wysokie ciśnienie sprawia, że napar przebija aluminiową folię i otworem spływa do podstawionej filiżanki lub szklanki. W taki sposób jeden z najpopularniejszych systemów kapsułkowych przygotowuje kawę Nescafé Dolce Gusto.

Ekologiczne kapsułki Nescafé Dolce Gusto

Od października 2019 roku producent kawy Nescafé Dolce Gusto zmienił kolor kapsułek z czarnego na brązowy. Zmiana barwy kapsułek ma na celu zapewnienie znacznego wzrostu odzysku i recyklingu materiału. Ułatwia to sortowanie i może zwiększyć liczbę kapsułek, które będą poddane recyklingowi lub odzyskowi. Plastik barwiony na czarno niestety nie jest wykrywany przez czujniki stosowane w automatycznych systemach sortowania.

System kapsułkowy Nescafé Dolce Gusto wykorzystuje dokładnie taką ilość wody, kawy oraz energii, która jest potrzebna do przygotowania jednej filiżanki kawy. Pozwala to zredukować zużycie wymienionych surowców w porównaniu z ekspresami automatycznymi i przelewowymi.

Zamienniki Nescafé Dolce Gusto

Nie każdą kawę w kapsułkach możemy zaparzyć w ekspresie Nescafé Dolce Gusto. Zamiennik Nescafé Dolce Gusto musi mieć odpowiednie kształty i musi być wykonany z odpowiednich materiałów. Dzięki temu bez problemu zmieści się w jednostce zaparzającej ekspresu, a jego osłona zostanie odpowiednio nakłuta, co pozwoli uzyskać wyśmienity napar. Stosowanie zamienników sprawia, że możemy korzystać z kapsułek, których nie oferuje nam producent systemu, a w efekcie mamy do wyboru jeszcze więcej smaków kawy.

Producenci zamienników Nescafé Dolce Gusto

Ogromna popularność systemu Nescafé Dolce Gusto sprawiła, że dziś praktycznie każdy duży producent kawy wprowadza do swojej oferty kompatybilne kapsułki. Dzięki temu możemy korzystać np. z takich zamienników jak Costa Coffee Dolce Gusto®, które pozwalają przygotować kawę rodem ze słynnej kawiarni. Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto są również bardzo popularne wśród włoskich palarni takich jak Kimbo czy Pellini.

W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz kapsułki kompatybilne Nescafé Dolce Gusto producentów Costa Coffee, Kimbo i Pellini, które sprawią, że swoją ulubioną kawę przygotujesz teraz w ekspresie Dolce Gusto.

Gdzie kupić kapsułki Dolce Gusto? 

Nie musisz już szukać! W Konesso.pl znajdziesz pełną ofertę kawy w kapsułkach Nescafe Dolce Gusto. Oferujemy pełen asortyment Dolce Gusto oraz fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich rozwiązań, tak byś mógł cieszyć się zawsze doskonała kawą. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza o kawie pozwalają nam zawsze dobrać odpowiednie dla klienta rozwiązanie, dlatego jesteśmy pewni, że wśród oferty kapsuł Dolce Gusto znajdziemy dla Ciebie wyjątkowe smaki, które przypadną Ci do gustu. 

Dolce Gusto kapsułki najtaniej 

Mimo tego, że system kapsułkowy Dolce Gusto nie jest najtańszy, ma ogromną ilość fanów, którzy każdego dnia przygotują dzięki niemu swoją ulubioną kawę. Każdy z nas szuka oszczędności i nie ma w tym nic złego, niczym dziwnym więc nie powinno być także, że często szukamy promocji i zastanawiamy się gdzie kupić najtaniej kapsułki Dolce Gusto? W Konesso oferujemy bardzo dobre ceny oraz możliwość darmowej dostawy dla zamówień powyżej 300 zł, dodatkowo za każde zamówienie klienci otrzymują punkty lojalnościowe, więc śmiało można powiedzieć, że mamy dobrą ofertę na kapsułki Dolce Gusto. Dodatkowo cyklicznie oferujemy promocje na Dolce Gusto oraz możliwość zakupu w wielopakach, które wychodzą najtaniej na rynku. 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel