Ekspresy do kawy Melitta

ilość znalezionych towarów: 43

Melitta to niemiecka firma z tradycjami i wspaniałą historią, która zajmuje się produkcją automatycznych ekspresów do kawy oraz różnego rodzaju akcesoriów do parzenia kawy. Ekspresy Melitta to nie tylko wspaniały charakterystyczny design, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania w każdym calu.

Początki firmy to rok 1908, kiedy to jedna z gospodyń domowych z Drezna odkryła idealny sposób na zaparzenie kawy bez nieprzyjemnych fusów. Melitta Bentz wykorzystała do tego miedziany dzbanek z otworami na spodzie, który wyłożyła bibułą. W ten sposób udało się jej oddzielić fusy od naparu. Odkrycie papierowych filtrów skłoniło Melittę do założenia własnej firmy, która dziś jest znana na całym świecie.

Ekspresy wysokiej jakości

Ekspresy automatyczne Melitta od zawsze są kojarzone z niezawodnością i wysoką funkcjonalnością. Gwarantem tego jest ceniony przez wszystkich niemiecki profesjonalizm. 

Wspaniały wygląd ekspresów Melitta, który jest rozpoznawalny na całym świecie to nie jedyny plus. Urządzenia te dają możliwość przygotowania wielu specjałów kawowych takich jak cappuccino czy latte za naciśnięciem jednego guzika. Bardzo łatwa obsługa i doskonała precyzja każdego procesu parzenia pozwala uzyskać kawę o niesamowitym smaku i aromacie, która z pewnością zapadnie w pamięci.

Nasz sklep posiada szeroką ofertę ekspresów automatycznych do domu firmy Melitta, które swoją jakością zachwycą każdego miłośnika kawy. 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel