Ekspres do kawy Melitta

ilość znalezionych towarów: 48

Wysokiej jakości ekspresy do kawy Melitta

Melitta to niemiecka firma z tradycjami i wspaniałą historią, która zajmuje się produkcją automatycznych ekspresów do kawy oraz różnego rodzaju akcesoriów do parzenia kawy. Ekspresy Melitta to nie tylko wspaniały charakterystyczny design, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania w każdym calu.

Początki firmy to rok 1908, kiedy to jedna z gospodyń domowych z Drezna odkryła idealny sposób na zaparzenie kawy bez nieprzyjemnych fusów. Melitta Bentz wykorzystała do tego miedziany dzbanek z otworami na spodzie, który wyłożyła bibułą. W ten sposób udało się jej oddzielić fusy od naparu. Odkrycie papierowych filtrów skłoniło Melittę do założenia własnej firmy, która dziś jest znana na całym świecie.

Ekspresy wysokiej jakości

Ekspresy automatyczne Melitta od zawsze są kojarzone z niezawodnością i wysoką funkcjonalnością. Gwarantem tego jest ceniony przez wszystkich niemiecki profesjonalizm. 

Wspaniały wygląd ekspresów Melitta, który jest rozpoznawalny na całym świecie to nie jedyny plus. Urządzenia te dają możliwość przygotowania wielu specjałów kawowych takich jak cappuccino czy latte za naciśnięciem jednego guzika. Bardzo łatwa obsługa i doskonała precyzja każdego procesu parzenia pozwala uzyskać kawę o niesamowitym smaku i aromacie, która z pewnością zapadnie w pamięci.

Nasz sklep posiada szeroką ofertę ekspresów automatycznych do domu firmy Melitta, które swoją jakością zachwycą każdego miłośnika kawy.

Melitta – do domu i biura

Automatyczny, przelewowy, a może ciśnieniowy? Ekspres do kawy Melitta przyjmuje wiele postaci, więc z pewnością wybierzesz odpowiedni na miarę własnych potrzeb. Te urządzenia występują w wielu wariantach kolorystycznych, takich jak klasyczna czerń, przykuwająca wzrok biel czy szczotkowane srebro. Sprawnie dopasujesz ekspres Melitta do designu własnego wnętrza – niezależnie czy w mieszkaniu, czy w biurze.

Oferujemy ekspresy do kawy z wbudowanym młynkiem, dzięki czemu świeżo zmielone ziarna kawy aromatycznie wypełnią każde wnętrze. Ekspresy Melitta powstają z metalu odporniejszego na wilgoć, a co za tym idzie, na rdzę, więc posłużą w nienagannym stanie przez lata. Mamy modele za niewiele ponad 300 złotych, ale i za kilka tysięcy, dlatego cenę też dopasujesz do własnych możliwości budżetowych.

Automatyczne ekspresy do kawy Melitta – prosta budowa, wiele funkcji

Jakie możliwości dają automatyczne ekspresy do kawy od firmy Melitta? Umożliwiają przygotowanie nawet 18 napojów, mają opcje takie jak intenseAroma (wydobywa najbardziej intensywny smak kawy) i Moja Kawa (możesz zapisać w pamięci ekspresu ulubione rodzaje spersonalizowanych kaw). Ogromną zaletą jest też czyszczenie parowe, czyli bardziej higieniczne i szybsze. Poza tym wiele urządzeń przystosowano do sterowania za pomocą smartfona, co zapewnia wygodę i jeszcze szybsze przyrządzanie ulubionych kofeinowych napojów.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel