Akcesoria do ekspresów Puly Caff

ilość znalezionych towarów: 19

   Zadbaj o czystość ekspresu do kawy z produktami marki Puly Caff!

   Każdy ekspres do kawy wymaga regularnej i dokładnej konserwacji, aby mógł zagwarantować nam jak najdłuższą, bezawaryjną pracę. Pomimo tego, że coraz więcej ekspresów do kawy posiada funkcję automatycznego czyszczenia, to nie możemy zapomnieć o tym, że od czasu do czasu powinniśmy dokładnie o niego zadbać. Każdy proces czyszczenia przewodów, wylewki, dyszy do spieniania mleka czy proces odkamieniania powinien być nawykiem dla każdego posiadacza ekspresu do kawy, a posiadanie w swoim domu środków przeznaczonych do czyszczenia ekspresów musi stać się obowiązkiem. Regularna konserwacja i czysty ekspres zapewnia wysoką jakość przygotowywanych napojów i polepsza smak oraz aromat kawy. Właściciel marki Puly Caff dzięki swoim niezawodnym produktom daje nam możliwość dbania o niemal każdą część ekspresów do kawy, które mają kontakt z kawą, wodą czy mlekiem, nie tylko dokładnie je czyszcząc, ale również chroniąc przed niszczeniem.

   Środki do czyszczenia ekspresów

   Obecne automatyczne ekspresy do kawy w większości posiadają opcję automatycznego płukania i czyszczenia przewodów. Należy wiedzieć jednak o tym, że samo płukanie gorącą wodą nie do końca wystarcza i nie może być stosowane jako jedyny proces konserwacji ekspresu do kawy. Każda część, która ma kontakt z kawą, powinna być co jakiś czas dokładnie czyszczona za pomocą środków czyszczących. Puly Caff proponuje nam kilka produktów, z którymi możemy dokładnie wyczyścić nasz ekspres do kawy. Tabletki czyszczące Puly Caff to doskonała opcja do automatycznych ekspresów do kawy. Wszystko, co musimy zrobić to jedynie wrzucić taką tabletkę do odpowiedniego otworu i uruchomić proces czyszczenia. Użycie proszków czyszczących Puly Caff pozwala skutecznie pozbyć się resztek kawy i powstałych zabrudzeń w grupie kawowej kolbowego ekspresu do kawy. Jest to idealna propozycja dla ekspresów gastronomicznych.

   Odkamieniacze

   Przygotowana kawa aż w 98% składa się z wody, dlatego warto zadbać o jej najwyższą jakość. Odpowiednia woda ma ogromny wpływ na smak i aromat naszej ulubionej kawy. Do utrzymania czystości wody świetnie sprawdzają się filtry, które możemy zamontować w zbiorniku na wodę naszego ekspresu. Jednak należy pamiętać, że takie filtry nigdy w stu procentach nie uchronią naszego urządzenia przed kamieniem. Na całe szczęście producent marki Puly Caff oferuje nam wysokiej jakości środki odkamieniające ekspres do kawy. Płyn odkamieniający Puly Caff rewelacyjnie sprawdzi się w domowych i biurowych ekspresach, ponieważ jest bardzo prosty w użyciu, a kamień usuwa bardzo szybko i dokładnie. Jedyne, co musimy zrobić, to skomponować odpowiedni roztwór, wlać do zbiornika na wodę i przepuścić przez całe urządzenie. Bardzo podobnie działa odkamieniacz Puly Caff w proszku, który jest pakowany w wygodne saszetki i możemy z niego korzystać na gorąco oraz na zimno.

   Środki do czyszczenia systemów mlecznych

   Każdy miłośnik kaw mlecznych takich jak cappuccino czy latte macchiato z pewnością codziennie przygotowuje swoje ulubione specjały za pomocą ekspresu do kawy. Korzystając na co dzień z dyszy spieniającej mleko, wężyka, automatycznego spieniacza lub dzbanka na mleko niestety często zapominamy o regularnym czyszczeniu. Środki czyszczące system mleczy Puly Milk doskonale usuwają wszelkie pozostałości mleczne, które tworzą wewnątrz ekspresu tzw. kamień mleczny. Płyn z dozownikiem czyszczący grupę mleczną w ekspresach do kawy jest bardzo prosty w użyciu i nie zawiera substancji szkodliwych dla użytkowników oraz urządzeń.

   Czyszczenie pojemnika na ziarna

   Zanim ziarna kawy zostaną zmielone, muszą znaleźć się w pojemniku na ziarna czy to w ekspresie, czy w młynku do kawy. Niestety bardzo często zapominamy o higienie hoppera, a nieprzyjemne zapachy i brud przechodzą do świeżo zmielonej kawy, co w efekcie skutkuje naparem niskiej jakości. Spray Puly Grind Hopper służy do czyszczenia pojemników na ziarna w naszych ekspresach oraz młynkach. Środek skutecznie czyści, dezynfekuje wnętrze hoppera i nie pozostawia śladu po nieprzyjemnym zapachu. Spray jest produkowany z naturalnych składników, nie zawiera alkoholu i jest bezpieczny dla rąk. 

   W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz środki czyszczące marki Puly Caff, które są pierwszym wyborem wśród użytkowników ekspresów do kawy na całym świecie. Zapoznaj się z ofertą chemii Puly Caff oraz Puly Milk i skutecznie zadbaj o higienę swojego ekspresu do kawy.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel