Młynki do kawy Varia

ilość znalezionych towarów: 5

  Młynki do kawy Varia charakteryzuje antystatyczna budowa, która zapobiega utlenianiu się zmielonych ziaren. Nowoczesny silnik drugiej generacji, precyzyjne żarna ze stali nierdzewnej i bezstopniowa regulacja mielenia to jedne z największych zalet młynków do kawy Varia. Masz nieograniczone możliwości, dzięki czemu każdego dnia będziesz odkrywać całkowicie inne smaki świeżo zmielonych ziaren.

  Młynek do kawy Varia z bezstopniową regulacją stopnia mielenia

  Młynki do kawy Varia nadają się do parzenia espresso i pod przelewowe metody parzenia. Są dostępne w popularnych kolorach, takich jak czerń i biel, a ich obudowa powstaje z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo. Całości dopełnia matowe wykończenie, dzięki któremu młynek jest elegancki, nowoczesny i wpasowuje się w każdy styl wnętrza. Ten rodzaj obudowy sprawia też, że są one mniej podatne na rdzewienie, więc posłużą w nienagannym stanie przez lata.

  Do produkcji młynków zastosowano nowoczesne technologie obróbki CNC, dlatego konstrukcja prezentuje się perfekcyjnie pod każdym względem, a każdy detal został starannie dopracowany, aby spełniać wymagania nawet największych miłośników estetyki. Postaw na młynki do kawy z górnej półki, które posłużą przez lata!

  Młynek Varia łączy w sobie najnowocześniejszy design i najlepszą technologię. A całości dopełniają silikonowe nóżki, które zapobiegają ślizganiu się urządzenia oraz magnesy umieszczone w pokrywie dozownika oraz w podstawie, co znacznie ułatwia czyszczenie i obsługę urządzenia.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel