Prezent na imieniny

ilość znalezionych towarów: 11

   W ciągu roku mamy mnóstwo okazji do dawania prezentów — urodziny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień chłopaka. Częściej świętujemy urodziny niż Imieniny, ale jeśli zastanawiasz się, jaki wybrać prezent dla koleżanki przychodzimy Ci z pomocą! Jeśli szukasz odpowiedniego upominku na imieniny dla mężczyzny albo dla mamy to poniżej przedstawiliśmy kilka pomysłów i propozycji dostępnych w sklepie Konesso.pl, które pomogą Ci znaleźć trafiony prezent na imieniny.

   Prezent na imieniny dla mężczyzny

   Mężczyzna jest praktyczny, ucieszy go konkretny prezent, który można wykorzystać w życiu codziennym. Może przyda mu się bidon na wodę dla sportowca albo kubek termiczny? Wysokiej jakości kawa ziarnista bądź mielona jest zawsze trafionym pomysłem na prezent.

   Prezent na imieniny dla kobiety

   Trafionym pomysłem na prezent imieninowy dla mamy są czekoladki. Eleganckie opakowanie i pyszna zawartość na pewno sprawi przyjemność obdarowanej kobiecie. Wysokiej jakości kawa ziarnista lub mielona dopełni ten upominek. W sklepie Konesso.pl dostępne są kawy w oryginalnych puszkach czy nietuzinkowych paczkach.

   Dla mamy

   Wysokiej jakości herbata będzie idealnym prezentem z okazji imienin dla mamy. Herbata czarna, ziołowa czy zielona, w puszce, pięknym pudełku czy dekoracyjnej tubie — w Konesso.pl znajdziesz szeroki wybór różnych mieszanek herbat! Z herbatą wspaniale komponują się miody, możesz wybrać miód z przyprawami korzennymi, owocami czy cytryną.

   Zestawy Prezentowe

   Nadal nie wiesz jakim upominkiem zaskoczyć solenizanta? Podaruj gotowy kosz upominkowy. Przygotowaliśmy dla Was gotowe zestawy prezentowe, które są gustownie zapakowane i pięknie ozdobione. Upominek na pewno zaskoczy bliską Ci osobę! Wyślij go od razu ze sklepu Konesso.pl i zaskocz prezentem niespodzianką!

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel