Ekspresy do kawy Moccamaster

ilość znalezionych towarów: 27

  Wysokiej jakości ekspres przelewowy Moccamaster

  Przelewowe ekspresy do kawy to bardzo proste urządzenia, które swego czasu cieszyły się bardzo dużą popularnością w naszym kraju. Wraz ze wzrostem popularności automatycznych ekspresów do kawy popularność ekspresów przelewowych nieco spadła, jednak w obecnej chwili są one coraz częściej poszukiwane szczególnie przez miłośników czarnej kawy. Kawa z ekspresu przelewowego wśród wielu osób nie ma najlepszej opinii - bardzo często kojarzona jest z gorzką pachnącą spalenizną czarną lurą. Ekspresy przelewowe Moccamaster udowadniają, że przy użyciu dobrej jakości ziaren z ekspresu przelewowego można uzyskać filiżankę naprawdę dobrej, aromatycznej kawy. 

  O firmie Moccamaster

  Moccamaster to firma mieszcząca się w centrum Holandii, a jej właściciele postawili sobie za cel tworzenie absolutnie niezawodnych i jednocześnie łatwych w obsłudze ekspresów do kawy. 

  Ekspresy przelewowe Moccmaster charakteryzują się dużą sprawnością energetyczną i wytrzymałością, dzięki czemu mogą służyć przez długie lata. Producent na wszystkie ekspresy oferuje aż 5 lat gwarancji

  Cechą wyróżniającą wszystkie ekspresy Moccamaster jest ich proces produkcji - ekspresy są składane ręcznie.

  Ekspres przelewowy Moccamaster – do domu, biura i kawiarni

  Wszechstronność – właśnie to słowo opisuje ekspres do kawy Moccamaster, który ozdobi nie tylko wnętrze mieszkania, ale i biura lub lokalu gastronomicznego. Jakie zalety mają modele przelewowe od tego producenta? Przede wszystkim są łatwe w obsłudze. Wystarczy dodać wodę i kawę, włączyć sprzęt, a resztę procesu parzenia ekspres przeprowadzi automatycznie.

  Ekspres przelewowy Moccamaster jest niedrogi w porównaniu do innych urządzeń na rynku. Przelewowe ekspresy z tej kategorii mają też dużą pojemność dzbanków, co pozwala na przygotowanie większej ilości kawy na raz. Co ważne, proces parzenia kawy, jaki oferuje ekspres Moccamaster, jest jednym z najbliższych sposobów tradycyjnemu parzeniu, co zapewnia charakterny smak i intensywny aromat.

  Ogromną zaletą przelewowych modeli jest też to, że ze względu na prostą budowę, są mniej podatne na awarie niż bardziej zaawansowane modele. Cechuje je też cicha praca, elegancki design i klasyczna budowa.

  Moccamaster – jedno urządzenie, wiele funkcji

  Przelewowe ekspresy do kawy Moccamaster to strzał w 10 dla osób ceniących prostotę, klasyczny smak i oszczędność. Przyjazne dla portfela i praktyczne w użytkowaniu, posłużą przez lata. W naszej ofercie zobaczysz ekspresy do kawy od tej marki wzbogacone w wiele cennych funkcjonalności. Wśród nich są na przykład automatyczna płyta grzewcza, możliwość stosowania mielonej kawy, blokada kapania i prysznic zraszający, który zapewnia równomierne zwilżenie kawy.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel