Akcesoria do ekspresów Melitta

ilość znalezionych towarów: 7

  Profesjonalne akcesoria i środki do czyszczenia ekspresu Melitta

  Jeżeli posiadasz ekspres do kawy, to musisz pamiętać o jego regularnej konserwacji. Każdy ekspres do kawy musi być odpowiednio czyszczony i odkamieniany. Niemiecka firma Melitta w swojej ofercie posiada wiele środków odpowiedzialnych za konserwację swoich ekspresów. Tylko regularne używanie ich pozwala poprawić kondycję i wydłużyć żywotność ekspresów Melitta.

  Filtry wody do ekspresów Melitta

  Ekspresy automatyczne Melitta mają możliwość, aby zamontować filtr wody w ich zbiorniku. Pozwala on odpowiednio oczyścić wodę przed zaparzeniem kawy. Wpływa to na poprawę smaku kawy oraz chroni przed ekspres przed kamieniem.

  Czyszczenie ekspresu Melitta

  Czyszczenie ekspresów Melitta ułatwiają dedykowane tabletki, które wykonują za nas całą pracę. Ekspresy Melitta informują użytkownika, kiedy należy je wyczyścić. Do nas należy jedynie wrzucenie tabletki i rozpoczęcie procesu.

  Odkamienianie ekspresu Melitta

  W procesie odkamieniania ekspresu Melitta używa się specjalnego płynu. W zbiorniku na wodę tworzy on odpowiedni roztwór odkamieniający. Należy pamiętać jednak o tym, aby przed rozpoczęciem odkamieniania wyciągnąć filtr ze zbiornika.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel