Ekspres kolbowy do kawy Sage

ilość znalezionych towarów: 40

Ekspres SAGE to gwarancja przepysznej kawy!

Marka Sage należy do australijskiej firmy Breville, która jest jednym z największych producentów sprzętów AGD na całym świecie. Firma założona w Sydney w 1932 roku stała się kultową, globalną marką, która poprawia komfort naszego życia poprzez wspaniały design i genialne innowacje. Produkty kuchenne Breville dostarczane są do ponad 70 krajów na całym świecie, a w Polsce są sprzedawane pod nazwą Sage.

Ekspresy do kawy marki Sage to bardzo solidne i funkcjonalne urządzenia, które sprawdzą się zarówno w domu oraz w lokalach gastronomicznych. W szerokiej ofercie producenta znajdziemy ekspresy do kawy, które spełnią oczekiwania kawowych amatorów, którzy pragną cieszyć się kawą wysokiej klasy. Jednak urządzenia Sage zachwycą również profesjonalistów, dla których wysoka jakość powinna być codziennością. 

Funkcjonalność i certyfikacja

Kolbowe ekspresy do kawy Sage to urządzenia, które posiadają certyfikat Saxon Wright Barista. Oznacza to, że ekspresy te posiadają funkcję niskociśnieniowego napełnienia, gwarantują optymalne ciśnienie, a temperatura ekstrakcji jest niezwykle stabilna. Dzięki takim zastosowaniom ekspresy Sage umożliwiają przygotowanie doskonałego espresso bez nadmiernej goryczy i kwasowości. 

Kolbowe ekspresy do kawy Sage

Kolbowy ekspres do kawy marki Sage to idealna propozycja dla osób, które proces parzenia kawy traktują jako bardzo ważną czynność i pragną mieć nad nią pełną kontrolę. Takie urządzenia sprawiają, że większość pracy musimy wykonać ręcznie, jednak satysfakcja z zaparzenia doskonałej kawy jest jeszcze większa. Ekspresy kolbowe marki Sage to bardzo solidne urządzenia wykonane z odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Doskonały design, który wyróżnia urządzenia na tle konkurencji sprawia, że każdy ekspres kolbowy Sage z łatwością stanie się ozdobą Twojej kuchni.

Ekspresy do kawy z młynkiem Sage są rewelacyjną opcją dla każdego, kto ceni sobie wygodę i ekonomię. Takie ekspresy posiadają wbudowany młynek do kawy ziarnistej, dzięki czemu nie musimy martwić się o zakup dodatkowego urządzenia, a zawsze świeżo zmieloną kawę mamy zapewnioną każdego dnia. 

Kolbowe ekspresy automatyczne Sage

Sage oferuje nam profesjonalne automatyczne ekspresy kolbowe, które proces parzenia kawy wprowadzają na zupełnie nowy poziom. Najtrudniejsze czynności takie, jak mielenie ziaren, porcjowanie i ubijanie kawy w kolbie zostały zautomatyzowane. Dzięki temu możemy w pełni skupić się na radości z doskonałego espresso oraz aksamitnych kaw mlecznych. Kolorowy wyświetlacz dotykowy sprawia, że obsługa ekspresów automatycznych Sage jest nadzwyczaj prosta 

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem odpowiedniego ekspresu kolbowego do domu, to produkty Sage mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Poznaj bliżej wysokiej jakości ekspresy do kawy Sage i przekonaj się, że warto odkrywać nowe technologie. Teraz ekspresy Sage znane także pod marką Breville, Gastroback, Catler czy Bork są dostępne w Konesso.pl - sprawdź naszą ofertę. 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel