SAGE

ilość znalezionych towarów: 43

Marka Sage należy do australijskiej firmy Breville, która jest jednym z największych producentów sprzętów AGD na całym świecie. Firma założona w Sydney w 1932 roku stała się kultową, globalną marką, która poprawia komfort naszego życia poprzez wspaniały design i genialne innowacje. Produkty kuchenne Breville dostarczane są do ponad 70 krajów na całym świecie, a w Polsce są sprzedawane pod nazwą Sage.

Breville jako pierwsza firma na świecie opracowała i wypuściła na rynek tzw. sandwich toster, który odniósł niebywały sukces. To zdarzenie miało ogromny wpływ na rozwój firmy będącej dzisiaj liderem wśród producentów sprzętu kuchennego. 

Wśród produktów marki Sage możemy znaleźć wysokiej jakości ekspresy do kawy, tostery, grille, blendery i inne urządzenia, które idealnie sprawdzą się w naszej kuchni. Każde urządzenie Sage wyróżnia się oryginalnym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Firma nieustannie udoskonala swoje produkty i dokłada wszelkich starań, aby ich urządzenia były zawsze o krok przed konkurencją.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl

Lokalizacja

Podaj kod pocztowy adresu dostawy

lub udostępnij położenie, abyśmy mogli określić czy dla tego miejsca dostępna jest dostawa ekspresowa.

Lokalizacja

Przykro nam, ale nasz ekspresowy kurier nie obsługuje tej okolicy.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia.

pixel