TRIP COFFEE

ilość znalezionych towarów: 28

   Trip Coffee to marka kawy, która jest częścią polskiej palarni kawy Roastwell. Powstała ona z pasji do kawy i wieloletniego doświadczenia jej założyciela na polskim rynku kawowym. Historia Trip Coffee zaczęła się od miłości do kawy, fascynacji jej smakiem, aromatem i procesami związanymi z jej uprawą oraz przygotowywaniem. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy dzielić się tą pasją z innymi miłośnikami kawy. Przyłącz się do nas w tej fascynującej podróży przez świat kawy, gdzie razem odkryjemy tajemnice jej smaku i przekształcimy zwykłe chwile w niezapomniane kawowe przygody.

   Trip Coffee to kolekcja kaw pochodzących z różnych regionów świata, które wyróżniają się różnorodnością smaku i aromatu. Każda filiżanka kawy to podróż, która pozwala Ci się zrelaksować i cieszyć niezapomnianymi wrażeniami. Wierzymy, że dobrej jakości kawa może przenieść Cię w wyjątkowe miejsce, a kawy Trip Coffee są tego świetnym przykładem.

   W naszej ofercie znajdziesz kawy pochodzące z różnych części świata, a każda z nich jest stworzona z najwyższej jakości ziaren 100% Arabiki. Nasza kolekcja zawiera kawy z Brazylii, Etiopii, Kolumbii oraz Nikaragui, czyli z najbardziej cenionych regionów. Starannie przeprowadzany proces palenia ziaren w bębnowych piecach pozwala wydobyć z nich ich pełen potencjał smaku i aromatu. Wykorzystujemy również nowoczesne urządzenia oraz dokładnie kontrolujemy jakość, aby dostarczyć Ci produkt o najwyższej jakości.

   pixel