Ekspres na kapsułki Nespresso

ilość znalezionych towarów: 4

  Nespresso - idealny ekspres do kawy na kapsułki

  Kawy w kapsułkach cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie i biorąc pod uwagę ich zalety, nie ma się czemu dziwić. Łatwe i szybkie przygotowanie bez konieczności posiadania baristycznych umiejętności sprawia, że kawa w kapsułkach doskonale sprawdza się w domu i biurze. Przez wiele lat istniało przeświadczenie, że kawy w kapsułkach to kawy niskiej jakości, natomiast duża konkurencja na rynku sprawiła, że producenci obecnie zwracają ogromną uwagę na pochodzenie i jakość kawy. Wielu z nich oferuje nam nawet kawy Specialty w kapsułkach, które są tworzone z najwyższej jakości ziaren.

  Kawy w kapsułkach przeznaczone są do różnych systemów kapsułkowych i możemy przygotować je tylko w konkretnych ekspresach. Jednym z najpopularniejszych systemów jest Nespresso firmy Nestlé. Kupując oryginalne kapsułki Nespresso lub zamienniki Nespresso, musisz wiedzieć, że możesz przygotować je wyłącznie w ekspresach Nespresso.

  Ekspres na kapsułki Nespresso

  Ekspresy Nespresso to urządzenia, które pozwalają nam przygotować kawę z kapsułki Nespresso. Każdy ekspres posiada otwór na kawę pozwalający umieścić w nim kapsułkę o rozmiarach właściwych dla Kapsułki Nespresso, dlatego nie musimy obawiać się, że umieścimy w nim złą kapsułkę. Ekspresy Nespresso są bardzo proste w obsłudze, co z pewnością spodoba się mającym obawy przed nowoczesną technologią. Po włożeniu kapsułki z kawą do ekspresu wystarczy wybrać odpowiedni program i tu kończy się nasza praca. System ekspresu nakłuwa kapsułkę i przepuszcza przez nią gorącą wodę pod ciśnieniem, zachowując odpowiedni czas ekstrakcji. Dzięki temu wyciąga ze zmielonej kawy jej najlepsze właściwości smaku i aromatu. Gotowy napar spływa wprost do podstawionej filiżanki lub kubka, a nasza kawa jest już gotowa.

  Wyjątkowa prostota działania i wygoda obsługi powoduje, że ekspresy na kapsułki Nespresso sprawdzają się w domach i biurze, gdzie czas jest rzeczą wyjątkowo cenną. Ekspres na kapsułki w biurze niweluje ryzyko powstania kolejki podczas przerwy od pracy i zwiększa morale pracowników, którzy mogą cieszyć się wyśmienitą kawą.

  Na rynku dostępne są ekspresy do kapsułek Nespresso różnych producentów. Są to oczywiście oryginalne ekspresy Nespresso, ale dużą popularnością cieszą się również ekspresy do Nespresso Krups, czy Delonghi, które działają na takiej samej zasadzie. W ekspresach Nespresso możemy przygotować aromatyczne espresso, dużą kawę czarną, a także aksamitne kawy mleczne typu cappuccino i latte macchiato. Na te ostatnie pozwala nam ekspres na kapsułki Nespresso ze spieniaczem. Zupełną nowością jest samochodowy ekspres do kawy RS5 na kapsułki Nespresso. Ekspres pozwala nam zaparzyć naszą ulubioną kawę z kapsułki nawet podczas długiej podróży samochodem. Wszystko, co musimy zrobić, to wlać odrobinę wody, umieścić w ekspresie kapsułkę Nespresso i uruchomić proces parzenia. Po krótkiej chwili otrzymujemy doskonałą kawę. Samochodowy ekspres na Nespresso może być używany po podłączeniu kablem samochodowym do zapalniczki, ale także bezprzewodowo po uprzednim naładowaniu akumulatorka.

  W ofercie Konesso.pl znajdziesz różne ekspresy na kapsułki Nespresso, a jednym z nich jest nowoczesny ekspres The Morning Machine. Jest to pierwszy ekspres Nespresso do kapsułek Specialty, który w systemie ma zapisanych 10 przepisów w tym do kaw jasno i ciemno palonych, ale także kaw z mlekiem i kawy przelewowej. Ekspres The Morning posiada dedykowaną aplikację na telefon, z którą możemy personalizować i zapisać swoje własne przepisy w urządzeniu. Z pozycji telefonu możemy ustawiać takie parametry, jak pojemność kawy, preinfuzję, temperaturę parzenia czy TDS.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel