ARIETE

ilość znalezionych towarów: 43

Marka Ariete, z siedzibą we Włoszech, wyróżnia się na rynku dzięki swojej innowacyjnej gamie urządzeń kuchennych i domowych, które łączą funkcjonalność z wyjątkowym włoskim designem. Specjalizując się w produkcji ekspresów do kawy, kawiarek, tosterów, żelazek, i innych małych AGD, Ariete zobowiązuje się do tworzenia produktów, które ułatwiają codzienne czynności, jednocześnie dodając elegancji każdemu wnętrzu. Ich filozofia koncentruje się na trwałości i ekologicznym podejściu, co zapewnia użytkownikom nie tylko wydajność, ale także zrównoważony wybór.

Włoskie ekspresy do kawy Ariete

W bogatej ofercie Ariete znajdziesz ekspresy do kawy - ekspresy przelewowe i kolbowe, które korzystają z wieloletniego doświadczenia marki DeLonghi. Możesz wybierać między pięknymi urządzeniami z retro kolekcji Vintage, inspirowanej amerykańskimi latami 50., a nowoczesną serią Modern. Te urządzenia nadadzą klasy Twojemu wnętrzu i będą zdecydowanie jego ozdobą.

Ekspresy Ariete, zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne, są idealne do domowego użytku, zapewniając każdego dnia doskonałą kawę, dostosowaną do Twojego gustu i stylu życia. Urządzenia są zaprojektowane przez włoskich inżynierów.

Kawiarki i spieniacze do mleka - Wszystko dla aromatycznej kawy w domu

W ofercie Ariete znajdziesz szeroki wybór urządzeń, które ułatwią przygotowanie idealnego śniadania. Kawiarki oraz elektryczne kawiarki Ariete zapewniają łatwość i szybkość w przygotowaniu aromatycznej kawy. Spieniacze do mleka oferują prostotę w uzyskaniu idealnie gęstej pianki zarówno ciepłej jak i zimnej, niezbędnej do cappuccino czy latte.

Stacja Breakfast od Ariete to wszechstronne rozwiązanie, które łączy kilka urządzeń w jednym, maksymalizując wygodę i komfort użytkowania, a także oszczędność miejsca na blacie kuchennym. Elektryczna kawiarka ze spieniaczem Ariete 1344 - Breakfast Station 3w1 jednocześnie zaparzy kawę oraz spieni idealnie mleko na zimno lub gorąco. Z pewnością spełni oczekiwania miłośników specjałów mlecznych i nie tylko. Te innowacyjne produkty zapewniają wysoki poziom funkcjonalności i są stylowym dodatkiem do każdej kuchni.

Czajniki elektryczne Ariete o różnych pojemnościach 

Marka Ariete tworzy również urządzenia AGD, które oprócz eleganckiego wyglądu, są funkcjonalne i bezpieczne. Czajniki elektryczne Ariete możesz dopasować do stylu swojego wnętrza, wybierając wersję Vintage lub bardziej nowoczesną - Modern. Czajniki są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i w różnych pojemnościach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz produkt do swoich potrzeb.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel