Trip Coffee

ilość znalezionych towarów: 29

  Trip Coffee to marka należąca do polskiej palarni kawy Roastwell, stworzona przez pasjonatów kawy z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku kawowym. Nasza historia jest historią miłości do kawy, która zrodziła się z fascynacji smakiem, aromatem i procesami związanymi z uprawą oraz przygotowaniem kawy. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dzielić się naszą największą pasją z innymi miłośnikami kawy. Dołącz do nas w podróży przez kawowy świat, odkryj z nami tajemnice smaków kawy i przekształć swoje małe przyjemności w niezapomniane przygody.

  Trip Coffee to kolekcja kaw pochodzących z różnych regionów świata, które charakteryzuje różnorodność smaku i aromatu. Każda chwila z filiżanką kawy jest jak wycieczka, która pozwala się zrelaksować i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Uważamy, że pijąc dobrą kawę, na chwilę możemy przenieść się w inne miejsce. Kawy Trip Coffee są tego najlepszym przykładem.

  Kawy ziarniste Trip Coffee

  W ofercie marki Trip Coffee znajdziemy kawy z różnych stron świata, a każdą z nich tworzą wysokiej jakości ziarna 100% Arabiki. Kolekcja zawiera kawy z Brazylii, Etiopii, Kolumbii oraz Nikaragui, czyli pochodzące z najpopularniejszych regionów, które cieszą się uznaniem na całym świecie. Proces palenia w piecach bębnowych pozwala wydobyć z ziaren ich najlepsze właściwości smaku i aromatu, a wykorzystanie nowoczesnych urządzeń i staranna kontrola jakości zapewniają powtarzalny produkt najwyższej jakości.

  Seria kaw średnio palonych Trip Coffee jest przeznaczona do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. Takie kawy doskonale sprawdzą się w formie aromatycznego espresso, kawy czarnej lub jako cappuccino z dodatkiem aksamitnie spienionego mleka. Każda kawa charakteryzuje się innym smakiem, dzięki czemu w ofercie Trip Coffee każdy znajdzie coś dla siebie. Brazylia, czyli propozycja dla fanów klasycznych, czekoladowo-orzechowych smaków. Zachwycająca naturalną kwasowością Etiopia, słodka Kolumbia lub owocowa Nikaragua. Udaj się na wycieczkę z Trip Coffee i delektuj się smaczną kawą.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel