PRAŻ Micro Roastery

ilość znalezionych towarów: 7

  W sercu Warszawy swoją siedzibę ma palarnia PRAŻ Micro Roastery, która z sercem i radością dzielą się nie tylko wspólną pasją, ale i wizją kawy, która wykracza poza tradycyjne podejście. W Prażu nie ma miejsca na ograniczenia — palone są ziarna, które zachwycają swoim smakiem, niezależnie od punktacji czy popularności.

  Praż z niezwykłą starannością, dba o kawę, od początku drogi do końca. Od selekcji ziaren, przez proces palenia, aż po finalny napar — każdy etap jest przemyślany i realizowany z dbałością o każdy detal. W Prażu stawia się na transparentność i wysoką jakość, co przekłada się na niepowtarzalny smak i aromat każdej filiżanki kawy.

  Kawy do przelewowych metod parzenie 

  Metody palenia w Prażu są różnorodne, dostosowane do charakteru i potrzeb poszczególnych ziaren. Założyciele palarni nie ograniczają się do jednej techniki, eksplorując różne sposoby wypalania, aby wydobyć z kawy to, co najlepsze. To podejście pozwala na stworzenie unikatowych mieszanki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających kawoszy.

  W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziecie kawy Praż przeznaczone do przelewowych metod parzenia, zarówno jednorodne arabiki jak i idealnie wyważone mieszanki. Pochodzą one z różnych rejonów świata i charakteryzują się unikatowymi profilami smakowymi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników kawy. Każda partia ziaren jest starannie selekcjonowana i palona z największą dbałością, aby podkreślić jej naturalne cechy i aromaty.

  Kawy Praż przeznaczone do przelewowych metod parzenia, są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie delikatność i bogactwo smaku. Metody te, takie jak drip, chemex czy aeropress, pozwalają na pełne wydobycie i docenienie subtelnych nut smakowych oraz aromatycznych, które kryją się w każdym ziarnie.

  Kawy ziarniste przeznaczone do ciśnieniowych metod parzenia

  Palarnia Praż, przygotowała również coś dla miłośników wyrazistego espresso, czy kawy z mlekiem. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne kawy przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych, które zostały wypalone w średnim stopniu. Z powodzeniem przygotujecie je w ekspresie automatycznym, kolbowym, czy w kawiarce. Są to słodkie, pełne smaku propozycje brazylijskich ziaren dostępne zarówno w opakowaniu 250 g jak i 1 kg. Zapraszamy do doświadczenia tej wyjątkowej podróży w świat smaków, aromatów i niezapomnianych chwil z palarnią Praż Micro Roastery.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel