Halisek

ilość znalezionych towarów: 3

  Halisek to firma, która dostarcza smaczne, lokalne i wysokiej jakości produkty do polskich domów. W swoim sklepie posiadają szeroki asortyment produktów starannie wybranych i kontrolowanych przez firmę takich jak herbata, miody, przetwory, kosmetyki, różne akcesoria oraz kawę. Kawa ziarnista Halisek powstaje w lokalnej palarni pod logo Haliska - słodkiego małego zwierzaka, czyli rudego liska. Kawę Halisek wypala się tradycyjną metodą, dzięki czemu kawa ta charakteryzuje się intensywnym, głębokim smakiem i aromatem. Wszystkie ziarna są starannie wyselekcjonowane z różnych regionów świata: z Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej, Afryki czy Azji. Wysoka jakość ziaren i staranne wypalanie pozwala na uzyskanie pełnego smaku i aromatu kawy.
   Wszystkie kawy są dostępne w postaci ziaren, co pozwala na przygotowanie aromatycznej i smacznej kawy w domowym zaciszu.
  Halisek to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie wysoką jakość kawy i chcą spróbować unikalnego smaku i aromatu.

  KAWA ZIARNISTA DO ESPRESSO

  W ofercie Halisek znajdują się różne mieszanki i odmiany kawy, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających miłośników kawy. Ziarna wypalane w lokalnej palarni pochodzą z Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej, Afryki czy Azji. Firma oferuje mieszanki arabiki i robusty w różnych proporcjach oraz 100% Arabikę o niskiej zawartości kofeiny. Kawy ziarniste do espresso wypalane są w stopniu średnim, co pozwoliło na uwolnienie bogactwa aromatów i smaków z kawy. Kawy ziarniste Halisek przeznaczone do ciśnieniowych metod parzenia najlepiej sprawdzą się zaparzone w domowym ekspresie automatycznym, kolbowym czy w kawiarce. Znakomicie smakują również przygotowane tradycyjną metodą, tzw. zalewajką. Kawy ziarniste Halisek są dostępne w opakowaniach 1 kg. 

   

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel