Kawariatka

ilość znalezionych towarów: 5

  KAWARIATKA to kawa od Parzycielki, która powstała z myślą o kobietach pochłoniętych pracą, chcących celebrować każdą wolną chwilę wyśmienitą kawą. Jest to seria kaw do espresso o bogatym smaku, których przygotowanie zajmuje mało czasu, dlatego idealnie sprawdzą się nawet w sytuacjach kryzysowych pomiędzy praniem, gotowaniem i odbieraniem telefonów. Jednak KAWARIATKA to coś więcej niż zwykła kawa. Jej celem jest stworzenie rytuałów, które dają nam odrobinę wytchnienia i do których chętnie wracamy.

  Każda kobieta dobrze wie, nowy dzień jest unikalny, a jedyne czego można się spodziewać, to niespodziewane. Pomimo natłoku obowiązków i zaskakujących momentów zawsze warto znaleźć chwilę na spotkanie z filiżanką kawy. Jest to bardzo ważny element każdego dnia. To właśnie wtedy można oderwać się od pracy i naładować baterie, aby z uśmiechem stawić czoła kolejnym wyzwaniom. Przez jedną krótką chwilę liczy się tylko kawa, która ma cudowną moc kojenia nerwów i znikania problemów. Jeśli też znasz to uczucie, to KAWARIATKA jest właśnie dla Ciebie. Wybierając KAWARIATKĘ, stawiasz na jakość i smak, ale przede wszystkim przyłączasz się do grona kobiet, które wiedzą, jak ważne dla każdej z nas jest poświęcanie odrobiny czasu na odprężenie, relaks i własne sprawy. Niech jedną z tych spraw będzie po prostu filiżanka dobrej kawy.

  Kawariatka do ekspresu

  KAWARIATKA to średnio palone kawy ziarniste przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych, które doskonale sprawdzą się w formie szybkiego espresso. Natomiast równie dobrze możemy przygotować je w formie cappuccino czy latte. Pierwszą kawą z serii Kawariatka jest MATKA#KAWARIATKA, czyli ukłon w stronę każdej mamy pochłoniętej obowiązkami. Jest to średnio palony blend dwóch słodkich arabik z brazylijskich regionów Minais Gerais oraz Sul de Minas. Tworzą ją odmiany Mundo Nuovo, Arara i Catucai, które rosną na wysokości około 800-1300 m n.p.m. i przeszły obróbkę metodą naturalną. MATKA#KAWARIATKA przeznaczona jest do ciśnieniowych metod parzenia i świetnie będzie smakować zaparzona w ekspresie automatycznym, kolbowym oraz w kawiarce. W teście jakości kawa uzyskała 83,5/85 punktów. MATKA#KAWARIATKA to słodka, wyrazista i zbalansowana kawa o wysokim body. Można w niej wyczuć nuty bardzo intensywne nuty orzechowe, przypominające masło orzechowe z fistaszków, wanilię oraz białą czekoladę. Świetnie sprawdzi się w formie kawy czarnej lub jako baza kaw mlecznych.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel