COFFEE PLANT

ilość znalezionych towarów: 66

Coffee Plant to polska marka kawowa, która dostarcza nam najwyższej jakości kawę ziarnistą do espresso i przelewowych metod parzenia. Do 2019 roku Coffee Plant był jedynie blogiem kawowy, ale ciężka praca i duże doświadczenie załogi sprawiło, że dziś możemy cieszyć się doskonałą kawą od Coffee Plant.

Kawa jakości Speciality sprowadzana jest z dalekich zakątków świata i wypalana jest pod różne metody parzenia. Dzięki temu kawa Coffee Plant doskonale sprawdzi się jako kawa do espresso, którą możemy przygotować w ekspresach ciśnieniowych, ale także jako kawa do alternatyw. Do wypalenia kaw Coffee Plant wykorzystuje się wyłącznie najlepsze ziarna, które przechodzą staranną selekcję i rygorystyczną ocenę. Dzięki temu każda kawa ziarnista Coffee Plant pozwala nam uzyskać napar o bogatym smaku i intensywnym aromacie. Kawa Coffee Plant to doskonała propozycja dla domowych baristów, ale również z powodzeniem sprawdzi się jako kawa do biura i gastronomii.

Doskonała kawa to nie jedyna słuszna sprawa, w którą angażuje się marka Coffee Plant. Firma stworzyła inicjatywę #share by COFFEE PLANT, w ramach której przekazuje 5% przychodu netto na organizacje pożytku publicznego, które sprawiają, że świat staje się lepszy.

Kawy Speciality Coffee Plant znajdziesz teraz w sklepie Konesso.pl. Spróbuj kawy Coffee Plant i przekonaj się, jak smakuje najwyższej jakości kawa jakości Speciality.

pixel