Kawa ziarnista Coffee Plant

ilość znalezionych towarów: 55

Wysokiej jakości polska kawa ziarnista Coffee Plant

Coffee Plant to polska marka kawowa, która dostarcza nam najwyższej jakości kawę ziarnistą do espresso i przelewowych metod parzenia. Do 2019 roku Coffee Plant był jedynie blogiem kawowy, ale ciężka praca i duże doświadczenie załogi sprawiło, że dziś możemy cieszyć się doskonałą kawą od Coffee Plant. Jednak wyjątkowa kawa to nie jedyna słuszna sprawa, w którą angażuje się marka Coffee Plant. Firma stworzyła inicjatywę #share by COFFEE PLANT, w ramach której przekazuje 5% przychodu netto na organizacje pożytku publicznego, które sprawiają, że świat staje się lepszy.

Kawa Coffee Plant jakości Speciality

Coffee Plant to eksperci w kawach segmentu Speciality. Kawy Coffee Plant to najwyższej jakości kawy, które składają się z ziaren pochodzących z jednego regionu świata i muszą przejść staranną selekcję oraz rygorystyczną ocenę. Dopiero odpowiednia ilość punktów uzyskanych w teście jakości SCA pozwala nazywać taką kawę, kawą Speciality. W ofercie Coffee Plant znajdują się wyłącznie kawy jakości Speciality, które dzięki odpowiedniemu stopniowi wypalenia możemy przygotować różnymi metodami.

Kawy Coffee Plant do espresso

Oferta kaw Coffee Plant została podzielona na dwa segmenty, jednym z nich są kawy do espresso. Seria kaw w czarnych opakowaniach to wyjątkowe single oraz blendy przeznaczone do przygotowania espresso w ekspresach automatycznych, oraz kolbowych. Wyjątkowe kompozycje smakowe z różnych zakątków świata z pewnością trafią w gusta wytrawnych koneserów kawy. Kawy Coffee Plant do espresso stanowią świetną propozycję dla osób poznających świat kawy i szukających ciekawych smaków.

Kawy Coffee Plant do alternatywnych metod parzenia 

Kawy Coffee Plant w białych opakowaniach z pięknymi etykietami to kawy przeznaczone do alternatywnych metod parzenia jak drip, chemex czy aeropress. Oferta kaw Coffee Plant pod przelew jest bardzo bogata w kawy z różnych zakątków świata jak Borundii, Kenia czy Brazylia. Wśród kaw Coffee Plant znaleźć można ziarenka obrabiane tradycyjnymi metodami: suchą i mokrą, jak również wyjątkowe kawy poddawane nowoczesnym metodą obróbki jak anaerobic.

Kawy Coffee Plant do alternatywnych metod parzenia to zbiór wyjątkowych kaw, które co jakiś czas się zmieniają. Oferta kaw pod przelew jest bardzo ruchoma, a niektóre kawy występują w bardzo ograniczonej ilości, dlatego zawsze przy pojawieniu się nowości od Coffee Plant warto jak najszybciej zaopatrzyć się z zapas dobrej kawy.

Nasz sklep jest partnerem marki Coffee Plant i w swojej ofercie posiadamy wszystkie mieszanki wyjątkowych kaw. Zapoznaj się z ofertą Coffee Plant i wybierz swoją ulubioną kawę niezależnie od tego czy pijesz espresso, cappuccino czy kawę przygotowaną w aeropressie.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel