Kawa ziarnista Etno Cafe

ilość znalezionych towarów: 31

Co powiesz na lokalną kawę wypalaną zgodnie z tradycyjną recepturą? Wiedzie prym właśnie w tej kategorii – Etno Cafe to wrocławska marka, która dostarcza arabicę w klasycznym i smakowym wydaniu. To jedna z największych i najszybciej rozwijających się w Polsce kraftowych palarni kawy – renomowana, dynamiczna, wyróżniana. Postaw na regionalną produkcję z wysokiej półki!

Oryginalna kawa ziarnista Etno Cafe

Jaka jest kawa ziarnista Etno Cafe? Marka oferuje przede wszystkim arabicę, czyli najczęściej wybierany gatunek kawy na świecie. Cechuje ją łagodny smak, jest bardziej kremowa, delikatna i ma niższą lub średnią zawartość kofeiny. Stanowi przeciwieństwo robusty, która ma ostrzejszy, bardziej gorzki i wyrazisty charakter.

Kawa Etno Cafe jest dostępna w dwóch wydaniach: single i blend. Ta pierwsza pochodzi z jednego regionu, natomiast blend zawiera mieszanki ziaren arabicy z kilku miejsc na przykład z plantacji w Brazylii, Etiopii i Kolumbii. Dzięki temu z łatwością skosztujesz przeróżnych aromatów z dowolnego zakątka na świecie.

Tradycyjna kawa ziarnista Etno Cafe, a może o smaku karmelu, czekolady lub śliwki? Oferujemy kawę od wrocławskiej marki w przeróżnych smakowych wariantach! Swobodnie dopasujesz również stopień palenia i zawartość kofeiny do swoich preferencji – zaznacz konkretne filtry i wybierz wymarzoną kawę na miarę własnego podniebienia!

Etno Cafe – wrocławska marka

Etno Cafe to wrocławska palarnia kawy założona w 2012 roku, która importuje zielone ziarna, a następnie wypala je według specjalnie opracowanych receptur. Pochłonięci pasją kawy właściciele oraz pracownicy palarni Etno Cafe oferują ziarna z Brazylii, Etiopii, Indonezji, Meksyku czy Kolumbii, aby zapewniać klientom kawę na najwyższym, światowym poziomie. Kawa Etno Cafe to zawsze świeża kawa, szacunek do dobrego ziarna i znajomych plantatorów oraz serce włożone przez roasterów w każde wypalone opakowanie kawy dostępne w różnej pojemności na przykład 250g lub 1kg.

Kawy Etno Cafe to trafny wybór zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych kawoszy, którzy oczekują arabicy w łagodnym wydaniu. Etno Cafe jest jedną z największych kraftowych palarni w Polsce, która ma nawet własną markę macerowanej kawy Cold Brew Coffee. Poza tym firma specjalizuje się w warsztatach kawowych – przeszkoliła ponad 7 tysięcy baristów, co świadczy o jej renomie i dbałości o jakość w świecie kawy. Posmakuj jej osobiście!

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel