Kawa ziarnista Jura

ilość znalezionych towarów: 5

  Co powiesz na kawę prosto z polskiej palarni, która pozwoli Ci cieszyć się delikatnym latte lub charakternym espresso? Kawa ziarnista Jura z naszego asortymentu występuje w postaci 100% arabiki lub 70% arabiki i 40% robusty. Pochodzi z różnych zakątków świata, w tym z malowniczych plantacji Kostaryki i mistycznej krainy Indii oraz ma niską lub średnią zawartość kofeiny. Z łatwością wybierzesz perfekcyjną na miarę swojego podniebienia!

  Kawa ziarnista Jura – arabika, a może mieszanka arabiki i robusty?

  Wśród bogatego asortymentu, jaki oferuje kawa ziarnista Jura, zobaczysz zarówno unikalne single – pochodzące z jednego miejsca, co gwarantuje wyjątkowy charakter, jak i mocniejsze blendy – starannie skomponowane mieszanki, które przeniosą Cię w mocniejszą podróż smakową.

  Jak wspomnieliśmy, kawa ziarnista od tego producenta różni się zawartością kofeiny. Proponujemy zarówno ziarna o niskiej zawartości kofeiny, które są łagodniejsze i mniej pobudzające, jak i te o średniej zawartości kofeiny, idealne dla tych, którzy pragną orzeźwienia i zastrzyku energii.

  Wybierając kawę ziarnistą od producenta Jura, masz pewność, że jej smak i aromat pozostają nienaruszone, ponieważ to Ty decydujesz o momencie mielenia. Poprzez różnorodność kaw z różnych stron świata, poznajesz smak kultury i historię regionów, z których pochodzą ziarna. Możesz je parzyć na wiele sposobów, używając ekspresu automatycznego lub alternatywnych metod, co daje pełną kontrolę nad procesem przygotowywania małej czarnej.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel