Kawy ziarnist Siedlecka Manufaktura Kawy

ilość znalezionych towarów: 10

  Od 2017 roku Siedlecka Manufaktura Kawy tworzy mieszanki pochodzące z najodleglejszych zakątków świata Brazylii, Kolumbii, czy Etiopii. Tutaj każda partia kawy jest wypalana, by osiągnąć doskonały balans pomiędzy kwasowością, słodyczą a goryczą. Efektem naszej pracy jest niezwykłe doświadczenie smakowe, które z każdym łykiem otwiera nowe światy aromatów i zadowala nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

  Kawy ziarniste: Siedlecka Manufaktura Kawy - idealne do ekspresów ciśnieniowe

  Mamy przyjemność zaprosić Was do odkrycia bogactwa aromatów i intensywności smaków w kolekcji kawy ziarnistej Siedleckiej Manufaktury Kawy. W ofercie Konesso pojawił się szeroki wybór kaw ziarnistych siedleckiej palarni, które różnią się od siebie intensywnością smaku i składem ziaren.

  Wybierając spośród 100% arabiki lub mieszanki z robustą, możesz dopasować kawę do swoich preferencji i oczekiwań. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne i łagodne smaki nutę, czy wolisz intensywne i mocne wrażenia, kawy SMK zaspokoją Twoje podniebienie. Znajdziesz wśród nich kawy z niską zawartością robusty lub mieszanki z 50% zawartością robusty, które charakteryzują się dużą zawartością kofeiny i gwarantują doskonałe pobudzenie, zwłaszcza o poranku. Przekrocz granice codzienności i pozwól sobie na podróż przez zmysły z kawami ziarnistymi Siedleckiej Manufaktury Kawy.

  Kawy ziarniste z Siedleckiej Manufaktury zostały wypalone specjalnie do ekspresów ciśnieniowych i doskonale sprawdzą się w ekspresie automatycznym w domu lub zaparzone w ekspresie kolbowym. Średnie palenie ziaren pozwala uwolnić z nich wyjątkową słodycz i pełnię aromatu, tworząc niezapomniane doznania smakowe. Spróbuj kaw w postaci espresso lub połącz ze spienionym mlekiem, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią mieszankę i ulubiony przepis.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel