Kawa ziarnista Pale Coffee

ilość znalezionych towarów: 2
  Pale

  Pale Coffee Roasters to mała rodzinna palarnia kawy, którą prowadzą Kasia i pochodzący z Australii Blair. Marka bardzo dużo czerpie z kreatywności swojej załogi, czego efektem jest wyjątkowa kawa i atrakcyjne opakowania. Doświadczenia z kawą Specialty powinny dostarczać wiele radości, dlatego Pale Coffee Roasters nieustannie poszukuje nowych pomysłów i sposobów na poprawę swoich produktów. Jednak doskonały smak kawy nie jest jedynym celem palarni. Pale Coffee Roasters mocno skupia się na odpowiedzialnej produkcji, która zapewnia sprawiedliwe wynagrodzenie plantatorom, z którymi firma współpracuje. Dodatkowym smaczkiem jest działalność charytatywna, w którą angażuje się palarnia. Sprzedając swoją kawę, Pale wspiera organizacje wzmacniające walkę o prawa kobiet oraz zwierząt.

  Kawa ziarnista Pale

  Oferta palarni Pale Coffee Roasters nie jest szeroka, ale zawiera najwyższej jakości wyjątkowe kawy ziarniste. Starannie wyselekcjonowane ziarna pochodzące z cenionych plantacji, wypalane są w rodzinnej palarni kawy, która nadaje im finalny charakter. Kawa ziarnista Pale to 100% arabica, wypalana w różnym stopniu, pod różne metody parzenia. Wśród nich znajdują się kawy z Kenii, Hondurasu, Gwatemali i Boliwii, a każda z nich zachwyca zupełnie innym smakiem i aromatem. Bardzo istotną kwestią, która ma wpływ na jakość kawy, jest jej świeżość. Pale wypala kawę w niewielkich porcjach, czego rezultatem jest zawsze świeża kawa ziarnista dająca nam wiele radości i zabawy.

  Kawa Pale pod filtr

  Kawa ziarnista Pale pod filtr to inaczej kawa przeznaczona do przelewowych metod parzenia. Do takich metod możemy zaliczyć wszystkie zaparzacze, które do przygotowania kawy nie wykorzystują wysokiego ciśnienia, a bardziej polegają na grawitacji i swobodnym przepływie wody przez kawę. Są to między innymi drip, Chemex, przelewowy ekspres do kawy, ale również AeroPress, który wymaga siły naszych mięśni. Kawy Pale pod przelew to jasno palone jednorodne arabiki, które pozwalają nam cieszyć się naturalnym smakiem i aromatem każdej odmiany ziaren. Jasny palenia sprawia, że kawa nie nabiera posmaku spalenizny i odkrywa przed nami swój prawdziwy charakter.

  Kawa Pale do espresso

  Kawy ziarniste Pale pod espresso to niezwykłe mieszanki ziaren arabiki, które najlepiej sprawdzą się do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych, ale z powodzeniem możemy zaparzyć je również w kawiarkach moka. Takie kawy są średnio palone, dzięki czemu mogą zagwarantować nam intensywniejszy smak i gęstą piankę cremy na przygotowanym espresso. Możemy wśród nich znaleźć jednorodne arabiki, ale także mieszanki ziaren różnych odmian, które w odpowiedniej kompozycji zapewniają nam zupełnie nowe doświadczenia.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel