Coffee Grange

ilość znalezionych towarów: 18

  Coffee Grange - polskie kawy ziarniste jakości Specialty

  Coffee Grange to palarnia kawy, która zyskała uznanie na rynku dzięki produkcji wysokiej jakości kawy specialty. Laureat konkursu Cup of Coffee, Coffee Grange, wyróżnia się rzemieślniczym podejściem do palenia ziaren i dbałością o każdy szczegół.

  W sklepie Konesso znajdziecie szeroką ofertę marki Coffee Grange - kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia dla miłośników lekkiej i aromatycznej kawy czarnej oraz kawy ziarniste przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych. Palarnia w swoim portfolio może się również poszczycić ciekawą propozycją dla koneserów i poszukiwaczy doznań, a mianowicie 100% robustą wysokiej jakości wypaloną specjalnie do przelewowych metod parzenia. Taki rarytas jest zdecydowanie wart skosztowania!

  Opakowania kaw natomiast zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej świeżości, wykorzystują torebki z podwójną membraną i wentylem odpowietrzającym, które skutecznie zabezpieczają kawę przed utratą aromatu. Na każdej torebce znajduje się etykieta ze szczegółowymi informacjami o kawie, w tym o kraju pochodzenia, lokalizacją farmy, odmianą botaniczną oraz wysokością uprawy. W sklepie Konesso.pl można zaopatrzyć się w ziarna w opakowaniach 1 kg oraz 250 g.

  Kawy ziarniste do ciśnieniowych metod parzenia

  W naszym sklepie wśród kaw Coffee Grange znajdziesz kawy ziarniste idealnie nadające się do ekspresów ciśnieniowych. Będą doskonałe do parzenia w ekspresach automatycznych oraz kolbowych, a przy odpowiednim zmieleniu przygotujesz z nich aromatyczną kawę w kawiarce. Są to 100% arabiki najwyższej jakości Specialty z różnych rejonów świata, oferujące bogatą gamę doznań sensorycznych w zależności od regionu uprawy.

  Najpierw ziarna są starannie selekcjonowane, a następnie palone w taki sposób, aby wydobyć głębię i intensywność smaku, które są kluczowe dla doskonałego espresso. Coffee Grange oferuje szeroką gamę profili palenia, od jasnego po ciemne, co pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych preferencji smakowych. Idealne dla tych, którzy cenią sobie kremową teksturę i bogaty aromat w swojej filiżance.

  Kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia

  Dla miłośników delikatniejszych bardziej aromatycznych kaw oferujemy ziarna doskonale nadające się do metod przelewowych, takich jak drip, chemex czy French press. Wypalane z myślą o łagodniejszym profilu smakowym, kawy przelewowe Coffee Grange charakteryzują się jasnym paleniem i wyraźnymi, często owocowymi nutami. Idealne dla chwili przyjemności, te kawy dostarczają subtelnych, złożonych aromatów, które satysfakcjonują nawet najbardziej wymagające podniebienia. W Coffee Grange stawia się na naturalność i pełnię doznań, które można odkrywać z każdym łykiem.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel