DeLonghi kawy ziarniste

ilość znalezionych towarów: 4

  Kawa ziarnista DeLonghi Kimbo to efekt współpracy dwóch włoskich kawowych marek znanych na całym świecie. Zarówno DeLonghi, jak i Kimbo to eksperci w dziedzinie kawy, którzy poprzez wspólną pracę stworzyli wysokiej jakości kawę ziarnistą przeznaczoną do ekspresów ciśnieniowych. Kawy ziarniste Kimbo DeLonghi to doskonała propozycja dla miłośników włoskiej kawy i wszystkich domowych baristów.

  Włoska kawa ziarnista DeLonghi

  Nie do dziś wiadomo, że na wypalaniu kawy Włosi znają się doskonale. Łącząc doświadczenie jednej z największych włoskich palarni z wiedzą ekspertów DeLonghi udało się stworzyć prawdziwą włoską kawę do espresso. Ofertę kaw ziarnistych DeLonghi stanowi jedna stuprocentowa arabika oraz mieszanki zawierające ziarna robusty, co powoduje, że są to kawy przeznaczone dla osób o różnych upodobaniach. Kawa DeLonghi Kimbo 100% Arabica zachwyci delikatnym smakiem z wyczuwalną słodyczą karmelu. Kawa ziarnista DeLonghi Espresso Prestige to mieszanka ziaren z Peru, Brazylii, Kolumbii oraz Indii, która posiada doskonale zrównoważony smak. Wszystkie mieszanki DeLonghi pozwalają nam stworzyć espresso w prawdziwie włoskim stylu.

  Kawa ziarnista do ekspresów DeLonghi

  Kawa DeLonghi jest wprost stworzona do ekspresów automatycznych i kolbowych. Sprawdzi się jako kawa do ekspresów DeLonghi, ale możemy ją również parzyć w urządzeniach innych producentów. Kawa ziarnista Kimbo DeLonghi idealnie posłuży nam do przygotowania intensywnych kaw czarnych typu espresso czy americano, ale także aksamitnych kaw z mlekiem takich jak cappuccino i latte macchiato. Co jest bardzo istotne, kawy DeLonghi to kawy idealne do domu, ale sprawdzą się także w kawiarniach, hotelach i restauracjach.

  Wysokiej jakości włoskie kawy ziarniste DeLonghi znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel