Kawa ziarnista 1000 Hills Products

ilość znalezionych towarów: 15

  Zachwyć zmysły smakiem zamkniętym w filiżance doskonałej kawy prosto ze słonecznej Rwandy, sporządzonej ze starannie przygotowanych ziaren premium. Ziarna 1000 Hills Products są wypalane do perfekcji z pasją i poświęceniem, wpływając na pozytywne wrażenia zmysłowe.

  Kawa ziarnista 1000 Hills Products sprawi, że poczujesz smak oryginalnej kawy i otrzymasz wyborną jakość w każdym łyku. W tej kategorii znajdziesz zarówno 100% arabikę, jak i 100% robustę, więc szybko wybierzesz ulubiony rodzaj na miarę własnego podniebienia.

  Kawa ziarnista 1000 Hills Products – tradycyjna i smakowa

  Pieczony ananas, wanilia, orzech, a może whisky? Kawa 1000 Hills występuje w wielu wydaniach, więc na pewno wybierzesz wymarzony smak. Większość opakowań oferuje ziarna z Rwandy, gdzie kawę uprawia się na terenach górskich z wulkanicznymi glebami – właśnie w nich znajduje się mnóstwo minerałów, co przekłada się na smak i jakość produktów od firmy 1000 Hills Products cenionej w Europie.

  Do wyboru są kawy z niską i średnią zawartością kofeiny, więc stanowią uniwersalny wybór do domu lub biura, zwłaszcza jako poczęstunek dla gości. Ich głębię aromatu wydobędziesz w ekspresach automatycznych i kolbowych oraz podczas tradycyjnych metod parzenia. Większość kaw to single, czyli 100% arabika lub 100% robusta, ale 1000 Hills coffee to również propozycje blended, co jeszcze bardziej urozmaica asortyment.

  Kawa ziarnista 1000 Hills Products z wulkanicznych gleb

  Rozpocznij każdy poranek pysznym smakiem radości zamkniętym w 1000 Hills – ta kawa ziarnista, dzięki różnorodnym smakom, takim jak karmel, banan czy jabłko, trafi w każde gusta. 1000 Hills to bezpośredni importer ziaren z Rwandy, który oferuje pyszne produkty klientom w całej Europie.

  Ręcznie zbierane ziarna są pozyskiwane tylko od lokalnych wytwórców, którzy uprawiają je na glebach obfitujących w cenne minerały, więc na pewno docenisz złożony smak kofeinowych rarytasów!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel