Noble Coffee Kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia i ekspresów ciśnieniowych

ilość znalezionych towarów: 11

  Noble Coffee to niewielka polska rodzinna palarnia kawy, której misją jest dostarczanie kawy najlepszej jakości, zawsze świeżej i wyjątkowej.

  Kawy ziarniste Noble Coffee — każdy znajdzie coś dla siebie

  W ofercie Noble Coffee znajdują się kawy wysokiej jakości specialty do alternatywnych metod parzenia oraz kawy ziarniste do ekspresów ciśnieniowych.

  Szeroka oferta — kawy do przelewowych metod parzenia

  Kawy do przelewowych metod parzenia to kawy Specialty, które zostały wypalone w stopniu jasnym. Z powodzeniem można je przygotować w Chemexie, dripie, AeroPressie czy ekspresie przelewowym. Ziarna tych kaw pochodzą z różnych rejonów świata: Meksyku, Kolumbii, Kostaryki, Peru czy Brazylii, oferując bogactwo i różnorodność smaków oraz aromatów charakterystycznych dla danego regionu. Te kawy urzekają swoim profilem sensorycznym i najlepiej smakują w formie dużej kawy czarnej, bez żadnych dodatków.

  Noble Coffee — kawy ziarniste do ekspresów

  Kawy ziarniste do espresso to średnio palone jednorodne arabiki specialty oraz mieszanki ziaren z różnych regionów przeznaczone do ekspresów automatycznych, kolbowych czy kawiarek. Są to ziarna, które pochodzą głównie z Brazylii czy Peru i idealnie smakują w formie aromatycznego espresso lub z dodatkiem mleka oraz napoju roślinnego. Kawy do ekspresów są dostępne w opakowaniach 250 g oraz 1 kg.

  W ofercie sklepu Konesso posiadamy szeroką ofertę kaw ziarnistych Noble Coffee i każdy miłośnik czarnego napoju znajdzie kawę idealną dla siebie.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel