Kawa ziarnista Coffee Journey

ilość znalezionych towarów: 14

  Kawa ziarnista marki Coffee Journey

  Coffee Journey to dosyć młoda poznańska palarnia kawy, która działa od 2017 roku. Mimo tego, członkowie palarni są mocno związani ze światem kawy już od 20 lat. Ta wieloletnia podróż i zebrane doświadczenie zainspirowało właścicieli do założenia Coffee Journey.

  Dla członków palarni kawa od samego początku stanowiła centrum zainteresowania, a produkt najwyższej jakości był najważniejszy.

  Kawy idealne do espresso

  Coffee Journey to kolejna polska palarnia, która swoje mieszanki tworzy z miłości do doskonałej kawy. Użyte ziarna przechodzą dokładną, staranną selekcję tak, aby klienci otrzymywali wyłącznie to, co najlepsze. Ziarna pochodzą ze sprawdzonych plantacji i sprowadzane są z dalekich zakątków świata takich jak Brazylia, Etiopia i Indie. Wszystkie kawy od Coffee Journey to mieszanki idealne do przygotowania doskonałego espresso lub aksamitnej kawy mlecznej.

  Kawa ziarnista Coffee Journey to najwyższej jakości, świeżo palony produkt, który został stworzony specjalnie na potrzeby wszystkich domowych baristów. Dzięki kawie Coffee Journey w swoim domu poczujesz smaki odległych, egzotycznych krajów. Zapoznaj się naszą ofertą i wybierz idealną kawę dla siebie.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel