Kawa ziarnista HAYB

ilość znalezionych towarów: 70

HAYB to polska palarnia kawy, która swoją siedzibę ma w Warszawie. Jest to rodzinna palarnia kawy założona przez wielkich pasjonatów kawy speciality, którzy pragną dzielić się swoim dziełem z miłośnikami doskonałego smaku. 

Warszawska palarnia kawy HAYB jest znana przede wszystkim z dbałości o najwyższą jakość swoich kaw, które możemy spróbować w najlepszych kawiarniach w Polsce, a teraz również w naszych domach. Ziarna, z których składają się mieszanki HAYB pochodzą z małych plantacji, gdzie zbiory wykonywane są ręcznie. Jest to gwarancją starannej selekcji, która zapewnia nam otrzymanie wyłącznie najlepszych i najświeższych dostępnych ziaren

Kawa ziarnista HAYB

HAYB Speciality Coffee specjalizuje się w produkcji kaw ziarnistych jakości specialty, które składają się wyłącznie z najlepszych ziaren. Kawa ziarnista HAYB dzieli się na 2 rodzaje pod względem przeznaczenia. Mieszanki arabiki oraz robusty doskonale sprawdzą się w ekspresach kolbowych i automatycznych, a po odpowiednim zmieleniu ziaren nadają się do parzenia w kawiarkach. Takie kawy dostępne są w opakowaniach o pojemności 250g, 500g oraz 1000g i najlepiej smakują w formie espresso z ekspresu ciśnieniowego. Jednorodne arabiki HAYB to kawy segmentu specialty, które przeznaczone są do alternatywnych metod parzenia  takich jak chemex, drip czy aeropress. 

Poznaj bliżej ofertę kaw ziarnistych HAYB i wybierz swój ulubiony smak kawy z polskiej palarni.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel