Kawa ziarnista LaCava

ilość znalezionych towarów: 48

LaCava Specialty Coffee Roastery to polska palarnia kawy ziarnistej, która działa od 2009 roku. Pracownicy palarni doskonale przedstawiają nam swoją pasję w doskonałych kawach jakości specialty. Zamiłowanie do kawy sprawia, że palarnia pragnie podawać nam swój produkt w najpiękniejszej formie i charakterystycznych, atrakcyjnych opakowaniach, które z pewnością znalazłyby dla siebie miejsce a galerii sztuki.

Kawa ziarnista LaCava

Polska palarnia kawy LaCava oferuje nam wyłącznie świeże kawy ziarniste. Produkty trafiają do sprzedaży już kilka dni po wypaleniu, co sprawia, że każda kawa ziarnista LaCava posiada wspaniały smak i aromat. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kawy ziarniste LaCava przeznaczone do ciśnieniowych metod parzenia, które są pakowane w atrakcyjne opakowania mieszczące 1000 g kawy. Te produkty rewelacyjnie sprawdzą się do przygotowania w automatycznych i kolbowych ekspresach do kawy, a swoim smakiem zachwycą w formie aromatycznego espresso lub delikatnego cappuccino ze spienionym mlekiem.

Najwyższej jakości kawy specialty przeznaczone do przygotowania alternatywnymi metodami parzenia, zostały zapakowane w charakterystyczne, kolorowe opakowania ze szczelnym zamknięciem, które pomieszczą 250 g ziaren. Takie kawy swoje najlepsze właściwości smakowe zaprezentują przed nami, gdy zaparzymy je w takich urządzeniach jak chemex, drip lub aeropress. 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel