Kawa ziarnista Roastains

ilość znalezionych towarów: 37

Roastains to mała, krakowska palarnia, którą od 2017 roku tworzą ludzie, dla których kawa jest pasją. Do swojej palarni sprowadzają ziarna najwyższej jakości, które dostały powyżej 80 pkt w skali SCA. Dużo podróżują, chcąc poznać plantacje, skąd biorą ziarna. Sami selekcjonują ziarna, wybierają tylko te pozbawione defektów. Na każdym etapie kontrolują proces powstawania kawy, aby móc cieszyć się najlepszym smakiem w filiżance. Dla nich esencją jest zwracanie uwagi na jakość surowca i każdy szczegół podczas transportu i wypalania ziaren.
Roastains oferuje szeroką gamę kaw Single Origin wypalaną pod espresso, które można parzyć w ekspresie automatycznym, kolbowym, w kawiarce, FrenchPressie czy tradycyjną metodą. Wypalają również ziarna pod przelewowe metody parzenia — chemex, aeropress, drippery czy ekspres przelewowy.

KAWY ZIARNISTE DO ESPRESSO

W ofercie sklepu Konesso posiadamy szeroki wybór kaw ziarnistych do espresso Roastains, głównie Single Origin, czyli jednorodne arabiki pochodzące z różnych rejonów świata. Możemy napić się klasycznej kawy z Etiopii, o czekoladowych nutach z Brazylii czy Gwatemali, Peru, Indonezji, z owocową kwasowością z Kolumbii czy Kostaryki. W sklepie można nabyć również 100% Robustę pod espresso z palarni Roastains. Kawy ziarniste pod epresso idealnie będą smakować zaparzone w ekspresie automatycznym, kolbowym, we FrenchPressie, kawiarce czy metodą tradycyjną. Kawy ziarniste do espresso są dostępne w opakowaniach 1 kg oraz 250 g.

KAWY ZIARNISTE DO PRZELEWOWYCH METOD PARZENIA

Palarnia Roastains specjalnie do alternatywnych metod parzenia kawy wypala ziarna Single Origin, typu Specialty w stopniu jasnym, podkreślając w ten sposób pochodzenie ziarna i wyciągając z nich maksimum smaku i aromatu. Ziarna do przelewowych metod parzenia będą wspaniale smakować przygotowane w chemexie, dripie, aeropresie, ekspresie przelewowym. W swojej ofercie, dostępnej również w naszym sklepie można zaopatrzyć się w kawy z takich rejonów jak Peru, Kolumbia, Salwador, Kenia, Etiopia, Gwatemala, Kostaryka czy Brazylia. Kawy ziarniste do alternatyw są dostępne w opakowaniach 250 g.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel