Kawa ziarnista Tom Caffe

ilość znalezionych towarów: 14

  Przygotuj się na smakowity poranek dzięki kawie ziarnistej Tom Caffe! Oferujemy aromatyczne ziarna, które zaspokoją głód każdego miłośnika kofeinowego napoju. Te ręcznie zbierane i fachowo palone ziarna pochodzą z kilkunastu zakątków świata, w tym z Brazylii, Kolumbii i Kuby, więc na pewno zamówisz najsmaczniejsze na miarę własnego podniebienia. Do wyboru jest kawa Tom Caffe zarówno o niskiej, jak i wysokiej zawartości kofeiny.

  Kawa ziarnista Tom Caffe – kakofonia smaków

  Jeśli chcesz posmakować kawy prosto z polskiej palarniTom Caffe z pewnością spełni Twoje oczekiwania, zwłaszcza że producent oferuje kilka smaków, w tym ciasto migdałowe, miód, suszoną śliwkę i kakao. Dlatego każdego dnia możesz delektować się całkowicie innym aromatem, nie zaznasz kofeinowej nudy.

  Kawa ziarnista nadaje się do stosowania w ekspresach automatycznych i kolbowych oraz do parzenia tradycyjnymi i alternatywnymi metodami. W tej kategorii zobaczysz propozycje o niskiej zawartości kofeiny w 100% z arabiki oraz o wysokiej, czyli mieszankę arabiki i robusty. Kawy różnią się stopniem palenia, kwasowością, goryczką i intensywnością, co jeszcze bardziej ułatwia zakup najlepszego opakowania.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel