YoCo Coffee

ilość znalezionych towarów: 20

  Anton Myanovsky, współzałożyciel YoCo (od Your Coffee Store) od 15 lat zajmuje się kawą i stworzył jedną z największych palarni na Ukrainie. Kilka lat temu zebrał najlepszych i rozpoczął projekt YoCo Coffee w Polsce.
  Stworzona przez doświadczonych profesjonalistów YoCo Coffee, których łączy ogromne doświadczenie, wiedza, świetny zespół i nieograniczone możliwości, stawiają jakość ziarna na pierwszym miejscu.
  Yoco Coffee to marka palarni kawy, która cieszy się renomą dzięki swojej wyjątkowej jakości i smaku.
  Są dumni z tego, że nie sprzedają tej samej kawy co inne palarnie - sami zaopatrują się w kawę. Potrafią wykupić całą partię, jeśli im się spodoba.

  Yoco Coffee oferuje swoim klientom szeroką gamę kaw ziarnistych, które pochodzą z różnych regionów świata. Palarnia kawy przykłada ogromną wagę do jakości ziaren, dlatego współpracuje jedynie z najlepszymi plantatorami kawy. Zespół sam podróżuje po całym pasie kawowym, aby znaleźć wyjątkowych ludzi, którzy produkują wyjątkową kawę. Każde ziarno jest starannie selekcjonowane, a następnie wypalane w niewielkich partiach, aby uzyskać pełen potencjał smaku.

  Palarnia Yoco Coffee szczyci się również zrównoważonym podejściem do produkcji kawy. Wszystkie jej produkty są pochodzenia organicznego i w pełni zgodne z normami fair trade. Palarnia kawy dba o środowisko naturalne i stara się minimalizować wpływ swojej działalności na środowisko.

  Yoco Coffee to nie tylko palarnia, ale także społeczność, która skupia ludzi zainteresowanych kawą i jej kulturą. Palarnia kawy organizuje warsztaty, szkolenia i degustacje, które pozwalają poznać różne rodzaje kawy i sposoby jej przygotowania. Dzięki temu klienci Yoco Coffee mogą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności, co przyczynia się do jeszcze większej satysfakcji z picia kawy.

  KAWY ZIARNISTE DO ESPRESSO

  Palarnia Yoco Coffee oferuje kilka różnych kategorii kaw ziarnistych, w tym single origin, blendy oraz decaf.

  Single origin to kawa pochodząca z jednego konkretnego regionu lub plantacji, co pozwala na wyeksponowanie unikalnych cech smakowych i aromatycznych, charakterystycznych dla danego obszaru. W ofercie Yoco Coffee można znaleźć single origin z Kolumbii, Etiopii, Burundi, Salwadoru, Brazylii czy Hondurasu.

  Blendy to mieszanki kilku rodzajów kawy, które tworzą unikalny profil smakowy i aromatyczny. Palarnia Yoco Coffee oferuje blendy o różnych stopniach intensywności, które są odpowiednie do różnych metod parzenia kawy.

  Decaf to kawa bezkofeinowa, która jest idealna dla osób, które chcą cieszyć się smakiem kawy, ale unikać kofeiny. Palarnia Yoco Coffee oferuje decaf z różnych regionów, które zachowują bogate i pełne smaki i aromaty, pomimo braku kofeiny.

  Wszystkie kategorie kaw ziarnistych oferowane przez Yoco Coffee są starannie palone, aby zapewnić najlepszy smak i aromat. Palarnia dba o jakość swoich kaw, oferując wysokiej jakości ziarna.

  KAWY ZIARNISTE DO PRZELEWOWYCH METOD PARZENIA

  Przelewowe metody parzenia kawy to metoda, która pozwala cieszyć się bogatym i pełnym smakiem kawy, a jednocześnie zachować jej delikatność i subtelność. Ta metoda polega na przesączaniu gorącej wody przez kawę, która jest umieszczona w specjalnym filtrze.
  Kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia są specjalnie dobranymi mieszankami z różnych regionów, które zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić idealny profil smakowy i aromatyczny do parzenia metodą przelewową. Te kategorie kaw są zwykle palone w sposób jasny lub średni, aby zachować delikatność smaku i aromatu.

  Palarnia Yoco Coffee oferuje wiele różnych kategorii kaw ziarnistych pod przelewy, takich jak single origin, blendy i kawy z różnych regionów świata m.in. z Brazylii, Etipoii, Salwadoru czy Burundi. Każda z kaw jest jakości Specialty i uzyskuje wysoką note w skali jakości SCA.


  KAWY MIELONE W SASZETKACH - DRIPY

  Palarni YoCo Coffee udało się znaleźć rozwiązanie, dzięki któremu można napić się swojej ulubionej kawy w dowolnym miejscu na całym świecie. Wysokiej jakości zmielona kawa zamknięta w saszetce z papierowym filtrem w formie dripa. Rozwiązanie, które uprzyjemni nam podróż - kawa i drip w jednym. Nie musisz już zabierać ze sobą całej masy gadżetów, aby napić się wyśmienitej kawy w górach, na wycieczce czy nad morzem. Jedna saszetka z kawą i dripem wystarczy! W ofercie YoCo znajdują się drip bagi z różnych rejonów świata: Kenii, Brazylii, Kolumbii. Możesz je nabyć pojedynczo, w opakowaniach pakowanych po 5 sztuk lub w zestawach Mix - 5 saszetek i każda z innego kraju. Świetna opcja dla szukających swojego ulubionego smaku.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel