Kawa ziarnista Trismoka

ilość znalezionych towarów: 15

  Włosi są znani z produkcji doskonałej kawy. Jeżeli do ogromnej wiedzy i doświadczenia dodamy pasję i miłość do wykonywanej pracy, otrzymamy wyjątkowy produkt. Takim produktem jest kawa ziarnista Trismoka, która jest wypalana przez profesjonalistów, ale przede wszystkim wielkich pasjonatów kawy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu Trismoka możemy otrzymać kawę, która zachwyci nawet najbardziej wybrednego kawosza.

  Trismoka Single Origin

  W ofercie Trismoka znajdziemy kawy ziarniste, które poprzez swoje smaki i aromaty przedstawiają wyjątkowość miejsca swojego pochodzenia. Single Origin to kawy składające się wyłącznie z ziaren pochodzących z jednego miejsca. Trismoka proponuje nam 5 takich produktów, które w wyśmienity sposób przedstawiają nam charakter takich państw jak Kolumbia, Nikaragua, Panama, Kostaryka i Tanzania. Kawy Single Origin to propozycja dla największych smakoszy.

  Mieszanki Trismoka

  50 lat badań, starannej selekcji i miłości do kawy zainspirowało zespół Trismoka do stworzenia 4 mieszanek, które reprezentują manifest smaku. Mieszanki Trismoka przedstawiają nam najważniejsze trendy we Włoskim umiłowaniu kawy. Kawa ziarnista Trismoka idealnie sprawdzi się do włoskich specjałów kawowych takich jak espresso, cappuccino i latte macchiato. Z łatwością przygotujemy je w ekspresach automatycznych oraz kolbowych. Kawy ziarniste Trismoka to doskonała propozycja do naszego domu oraz lokalu gastronomicznego i kawiarni.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel