Kawa ziarnista MK Cafe

ilość znalezionych towarów: 45
Kawa ziarnista Mk Cafe Fresh


Właścicielem marki MK Cafe jest firma Strauss Cafe Poland, która jest największym producentem i jednym z największych dystrybutorów kawy w Polsce. Firma swoją siedzibę ma w Swadzimiu pod Poznaniem, gdzie mieści się nowoczesny zakład, w którym tworzy się doskonałą kawę. Kawy marki MK Cafe od wielu lat cieszą się wielką popularnością w Polsce, co z pewnością jest efektem łatwej dostępności na rynku, ale przede wszystkim doskonałej jakości, która przekłada się na wyśmienity smak. MK Cafe Fresh zapewnia nam wysokiej jakości świeżo palone kawy, które są dostarczane do klienta nie później niż 28 dni od momentu wypalenia.

Kawa MK Cafe Fresh do ekspresów

W szerokiej ofercie MK Cafe Fresh znajdują się wysokiej klasy kawy ziarniste przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych. Takie kawy zostały wypalone w stopniu średnim, dzięki czemu w ich smaku nie wyczujemy goryczy i spalenizny. Najlepsze właściwości smaku i aromatu wydobywa z nich krótka ekstrakcja pod wysokim ciśnieniem w ekspresach kolbowych oraz automatycznych, dlatego doskonale sprawdzą się do przygotowania espresso i kaw mlecznych na bazie espresso. Kawy ziarniste MK Cafe Fresh możemy przygotować w ekspresach automatycznych i kolbowych, ale mieląc wcześniej ziarna na odpowiednią grubość, z powodzeniem zaparzymy je także w tradycyjnej włoskiej kawiarce moka oraz w zaparzaczu french press.

MK Cafe Fresh 100% Arabica

Kawa ziarnista MK Cafe Fresh jest dostępna w wielu różnych odsłonach, dlatego w ofercie coś dla siebie znajdzie zarówno koneser kawy, jak i początkujący smakosz. W ofercie MK Cafe Fresh widnieją pożądane przez baristów wysokiej jakości jednorodne arabiki. Są to kawy pochodzące wyłącznie z jednego regionu świata, które pozwalają nam poczuć smak charakterystyczny wyłącznie dla danego regionu i odmiany kawy. Arabiki Single Origin dają nam możliwość doświadczenia na własnej skórze, jak różny potrafi być smak kawy w zależności od jej pochodzenia. Wśród nich znajdziemy jedną z najpopularniejszych kaw, czyli MK Cafe Fresh Brazil Santos o wyraźnie słodkim smaku z nutami miodu i melasu, ale także MK Cafe Brazil z regionu Mogiana, która zachwyci nas słodyczą przypominającą karmel, mleczną czekoladę i miód. Kawą z zupełnie innej bajki jest indyjska arabika MK Cafe Fresh India Plantation charakteryzująca się egzotycznym smakiem z wyczuwalną subtelną goryczką.

Jeżeli posiadamy ziarna kilku odmian doskonałej arabiki, to dlaczego nie mielibyśmy ich ze sobą połączyć, tworząc zupełnie nowe smaki? W taki właśnie sposób powstają blendy, czyli mieszanki ziaren różnych gatunków. W ofercie MK Cafe Fresh znajdziemy autorskie mieszanki 100% arabiki, które składają się ziaren pochodzących z różnych stron świata. Takie kawy są wyjątkowe, ponieważ dają nam możliwość doświadczenia zupełnie nowych doznań smakowych.

Kawa ziarnista MK Cafe Fresh 100% Arabica doskonale sprawdzi się w naszych domach, ale możemy z niej również korzystać w kawiarniach i restauracjach, w których stawia się na jakość przygotowywanej kawy. Wybierając kawę MK Cafe Fresh, mamy gwarancję zakupu zawsze świeżych ziaren, które zachwycą nas smakiem i aromatem. Stuprocentowe arabiki są polecane przede wszystkim do przygotowania włoskiego espresso, ponieważ posiadają bogaty, lecz delikatny smak. Natomiast z kaw MK cafe Fresh zachwyceni będą również fani kaw mlecznych z aksamitną pianką.

MK Cafe Fresh - opinie

Kawa ziarnista MK Cafe Fresh posiada bogaty smak, który rozbudza nasze zmysły, a jej intensywny aromat na długo zapada w pamięć. Każda dostępna odmiana kaw MK Cafe Fresh smakuje wyśmienicie jako kawa czarna, ale także jako kaw z mlekiem i cukrem. Nie powinny zatem nikogo dziwić pozytywne opinie, których jest wiele na ich temat. Wielu klientów, którzy mieli przyjemność spróbowania kawy MK Fresh bardzo często postanawia do niej wrócić przy kolejnych zakupach.

Kawa MK Cafe Premium

W ofercie palarni MK Cafe znajdują się także doskonałe mieszanki polecane przez baristów. Wśród nich jest MK Cafe Premium, czyli unikalna kompozycja ziaren arabiki z plantacji Brazylii i Kolumbii, która łączy w sobie delikatność i słodycz z bogatym, szlachetnym aromatem. Propozycją dla miłośników intensywniejszych smaków z pewnością będzie MK Cafe Crema, czyli połączenie ziaren arabiki z Ameryki Południowej i azjatyckiej robusty, które zapewnia świetny balans i aksamitne body w każdej filiżance.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel