Kawa ziarnista Hardy

ilość znalezionych towarów: 3

  Hardy to włoska palarnia z Mediolanu, która od 1954 roku specjalizuje się w dzieleniu rodzinnym włoskim skarbem, jakim jest kawa o bogatym, intensywnym aromacie — espresso. Efrem i Lindo — najpierw założyli kawiarnie i raczyli włoskim specjałem swoich bywalców. Pragnąc świadomie kształtować smak podawanej kawy, założyli palarnię. Chcieli podzielić się ze smakoszami kawy, własnymi, wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanymi mieszankami. Tak powstała firma i kawa Hardy, która stała się synonimem kawy w Mediolanie i Włoszech. Dla Hardy espresso to sztuka.

  KAWY ZIARNISTE DO ESPRESSO

  Dla Palarni Hardy espresso to sztuka i zawsze dążą do uzyskania najlepszego efektu w filiżance - doskonałej i głębokiej kawy. Hardy oferuje kawy ziarniste do ekspresów ciśnieniowych. W ofercie sklepu Konesso dostępnych jest kilka mieszanek ziaren z oferty palarni Hardy.
  Mieszanka "Europa" wypalona jest we włoskim stylu, w ciemnym stopniu. Ma kremową piankę, bogaty aromat i prawdziwy smak gorzkawego włoskiego espresso. Jest to najbardziej rozchwytywana mieszanka w Mediolanie i jest dostępna w ofercie sklepu Konesso. Hardy "Milano" to delikatniejsza mieszanka z 10% zawartością robusty o delikatnej kwasowości, z nutą ciemnej czekolady. Dla prawdziwych fanów bardzo mocnych smaków i sporej ilości kofeiny, w naszym sklepie dostępna jest kawa Hardy Universo - 100%  Robusta.
  Ich kawa znakomicie będzie smakować zaparzona w ekspresie automatycznym, kolbowym, we French Pressie, kawiarce czy tradycyjną metodą.  Ziarna dostępne są w opakowaniach 1 kg.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel