Filtracja Wody

ilość znalezionych towarów: 236

Woda to nieodłączny element naszego życia, który służy nie tylko do nawadniania organizmu. Wodę wykorzystujemy do gotowania potraw, do parzenia kawy i herbaty, ale woda również służy nam do mycia. Warto zatem zadbać o jakość wody, tym bardziej, że dzisiejsze sposoby na uzyskanie czystej wody w domu są ogólnie dostępne i wcale nie są drogie. Filtracja wody pitnej pozwala nam zadbać o środowisko oraz kondycję naszego portfela.

FILTROWANIE WODY

Pomimo tego, że woda kranowa jest zdatna do picia, to zawiera wiele substancji, które wpływają na jej smak, ale także powodują osadzanie się kamienia w naszych kuchennych urządzeniach. Może również zdarzyć się sytuacja, że w wodzie kranowej znajdziemy substancje ropopochodne czy zanieczyszczenia mechaniczne.

Odpowiednia filtracja powoduje, że nasza woda jest pozbawiana wszystkich niepożądanych zanieczyszczeń, a jej twardość jest redukowana. Filtracja wody w domu sprawia, że mamy pewność korzystania wyłącznie z wody czystej i bezpiecznej dla nas oraz naszych urządzeń. Dodatkowo przefiltrowana woda, którą wykorzystujemy do picia sprawia, że znacznie ograniczamy konieczność kupowania wody butelkowej ze sklepu, dzięki czemu oszczędzamy pieniądze i dbamy o środowisko, zmniejszając zużycie plastiku.

SYSTEMY FILTRACJI WODY

Znamy kilka systemów filtracji wody, które różnią się od siebie w wielu aspektach, ale wszystkie mają jeden cel - zapewnienie odpowiednio czystej wody w naszym domu.

Najpopularniejszym i najtańszym sposobem na oczyszczanie wody w domu są dzbanki z wkładami filtrującymi wodę. Dzbanki filtrujące są bardzo proste w użyciu i mogą służyć nam przez długie lata.

Butelki filtrujące wodę to akcesoria dla aktywnych, którzy zawsze chcą mieć wodę pod ręką. Takie butelki podobnie jak dzbanki posiadają wymienne wkłady filtrujące, które starczają na miesiąc użytkowania. Dzięki nim możemy zrezygnować z zakupów wody butelkowej ze sklepu.

Dla bardziej wymagających polecamy filtry nakranowe, które sprawiają, że przefiltrowana woda zawsze jest pobierana bezpośrednio z sieci wodociągowej. Filtracja wody z kranu jest sposobem, który rozwiązuje problem zanieczyszczonej wody.

W sklepie Konesso.pl znajdziesz różnego rodzaju akcesoria przeznaczone do filtracji wody przystosowane do domu, gastronomii i biura, w tym także filtry wody do ekspresów do kawy wielu znanych marek. 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel