Kawa w saszetkach E.S.E

ilość znalezionych towarów: 28

  Saszetki Ese - saszetki z kawą do ekspresu

  Kawa w saszetkach to świetne rozwiązanie zarówno dla domu jak i małej gastronomii, biura czy hotelu. Szczelnie zamknięte w hermetycznych opakowaniach kawy w saszetkach pozwalają na przygotowanie dobrej kawy, powtarzalnej za każdym razem. Podczas parzenia kawy w saszetkach możesz być za każdym razem pewny takiego samego smaku, aromatu i mocy kawy. 

  Kawa w saszetkach - czy warto?

  Kawa w saszetkach to idealna propozycja dla osób ceniących sobie smak dobrej kawy oraz wygodę i czystość. Na rynku dostępne są dwa bardzo rozpoznawalne systemy kawy w saszetkach: ESE oraz SENSEO. W obu systemach wykorzystuje się zmieloną kawę zamkniętą w bibułę filtracyjną, a następnie w hermetyczne opakowanie chroniące aromat kawy. Saszetki z kawą mają okrągły kształt i różnej wielkości średnice uzależnioną od tego do jakiego modelu ekspresu mają pasować. 

  System kawy w saszetkach ESE został stworzony przez firmę illy w 1998 roku w celu zwiększenia wygody przygotowania kawy espresso w domu. Zmielona, ubita i odważona porcja kawy pozwala na przygotowanie porcji espresso o powtarzalnym, dobrym smaku. Easy Serving Espresso bo tak należy rozwijać skrót systemu kawy w saszetkach ESE jest bardzo wygodny przez co zyskał sporą popularność na całym świecie.       

  Czy kawa w saszetkach jest zdrowa?

  Bardzo często spotykamy się z wyżej wymienionym pytaniem, które chyba nie do końca dotyczy produktu o którym mowa w tej kategorii. Bardzo często słysząc hasło kawa w saszetkach mamy na myśli napoje kawopodobne 3w1, które faktycznie w związku z dużą zawartością dodatków chemicznych nie są zdrowe. Jeśli jednak chodzi o kawę w saszetkach ESE to jest ona w 100% bezpieczna i zdrowa dla naszego organizmu

  Kawa w saszetkach czy kapsułkach?

  Systemy kawy w saszetkach oraz kapsułkach mają ten sam cel - przygotowanie powtarzalnej kawy przy zachowaniu ładu i porządku. Oba rodzaje systemów pozwalają na przygotowanie dobrej, powtarzalnej kawy oraz zachowanie porządku w kuchni czy miejscu pracy. Udogodnieniem kawy w saszetkach jest fakt że bardzo często możemy jej używać w ekspresach kolbowych na przemian z kawą mieloną bezpośrednio z młynka. W przypadku kawy w kapsułkach potrzebujemy specjalnego ekspresu do kawy kompatybilnego z posiadanymi kapsułkami. 

  Kawa w saszetkach do ekspresów

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kawy w saszetkach ESE wielu znanych i cenionych na całym świecie producentów. Oferujemy wysokiej jakości kawy w saszetkach do ekspresów przystosowanych do parzenia kawy w saszetkach. Znajdziesz u nas kawy Kimbo, Pellini, Vergnano, Bazzara oraz wielu innych cenionych producentów.   

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel