Młynki do kawy 1Zpresso

ilość znalezionych towarów: 2

  1Zpresso to chiński producent wysokiej jakości ręcznych młynków do kawy. Założycielami marki są wielcy pasjonaci kawy z inżynierskim doświadczeniem, którzy doskonale wiedzą, jak techniczna wiedza może wpłynąć na przygotowanie wyśmienitej kawy. W ofercie 1Zpresso znajdują się ręczne młynki do kawy, które są przeznaczone do przygotowania espresso oraz do przelewowych metod parzenia. Najwyższa jakość wykonania i stosunkowo niska cena sprawiają, że młynki 1Zpresso doskonale sprawdzą się w naszych domach.

  Ręczny młynek do kawy do espresso - 1Zpresso 

  Przygotowanie espresso z ekspresu ciśnieniowego wymaga od nas zmielenia kawy na odpowiednią grubość. Do ciśnieniowych metod parzenia zaleca się bardzo drobny stopień zmielenia kawy, który pozwala uzyskać idealny czas ekstrakcji, a w efekcie daje nam esencjonalne espresso. 1Zpresso posiada w swojej ofercie ręczny młynek JE Plus, który jest doskonale przystosowany do zmielenia kawy pod espresso, ale możemy go wykorzystać również do parzenia kawy w kawiarce moka. Młynek posiada duże stalowe żarno o średnicy 47 mm zapewniające wyjątkowo równy i dokładny przemiał.

  Młynki 1Zpresso do espresso zostały stworzone z myślą o domowych baristach, którzy lubią mieć pełną kontrolę nad przemiałem i mogą poświęcić na to chwilę. Pojemnik na zmieloną kawę o pojemności do 40g sprawia, że za jednym razem możemy zmielić kawę, która posłuży nam do przygotowania kilku filiżanek espresso.

  Ręczny młynek do kawy pod przelew - 1Zpresso 

  Przelewowe metody parzenia kawy działają na zasadzie filtracji. Podczas parzenia kawy takimi metodami zmielona kawa ma długi kontakt z wodą, która wyciąga z niej najlepsze właściwości i spływa w postaci czystego naparu pozbawionego fusów. Do metod przelewowych zaleca się dosyć gruby stopień zmielenia kawy, co zapewni swobodny przepływ wody bez obawy o zatkanie filtra lub zaparzacza. W ofercie 1Zpresso większość stanowią ręczne młynki przeznaczone do przelewowych metod parzenia kawy.

  Jednym z takich młynków jest 1Zpresso Q2, który posiada solidne stalowe żarno o średnicy 38 mm i daje nam możliwość wyboru aż 30 różnych stopni zmielenia. Jest to ręczny młynek do kawy dla miłośników alternatywnych metod parzenia i sprawdzi się do mielenia kawy pod drip, Chemex oraz Aeropress. Ręczne młynki 1Zpresso pod przelew to urządzenia przeznaczone głównie do użytku domowego.

  Uniwersalne młynki 1Zpresso

  W ofercie producenta 1Zpresso znajdziemy również uniwersalne ręczne młynki, które są przystosowane do mielenia kawy pod metody przelewowe oraz espresso. Są to młynki posiadające bardzo szeroki zakres mielenia od bardzo drobnego pod espresso do bardzo grubego pod chemex czy french press. Dużą zaletą młynków 1Zpresso jest ich bardzo prosta obsługa. Zmiana grubości mielenia odbywa się za pomocą pokrętła znajdującego się bezpośrednio nad żarnem.

  W sklepie Konesso.pl znajdziesz szeroką ofertę wysokiej jakości ręcznych młynków 1Zpresso, które są przystosowane do mielenia kawy pod espresso i do przelewowych metod parzenia. Poznaj bliżej niezwykłe młynki do kawy 1Zpresso i wybierz idealne urządzenie dla siebie.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel