Cukier porcjowany w saszetkach: biały, trzcinowy, słodzik

ilość znalezionych towarów: 15

  Nie słodzisz, albo robisz to sporadycznie, ale potrzebujesz od czasu do czasu cukru dla gości? A może szukasz idealnego cukru do kawiarni? W tej kategorii mamy cukier w saszetkach, który dzięki szczelnemu opakowaniu nigdy nie zwilgotnieje i będzie mógł leżeć w półce przez długi czas. Oferujemy saszetki cukru oraz słodzik w saszetkach od takich marek jak Lavazza i Braco – postaw na wygodne porcjowanie!

  Cukier porcjowany biały i trzcinowy

  Wśród smakoszy kawy są zarówno tacy, którzy cenią sobie jej naturalny smak, jak i Ci, którzy nie wyobrażają sobie filiżanki ulubionego napoju bez odrobiny cukru. Cukier do kawy z tej kategorii jest pakowany w poręczne, podłużne torebeczki, dzięki czemu słodzenie jest bardzo wygodne i szybkie w każdej sytuacji – w domu lub w kawiarni.

  To doskonała propozycja zwłaszcza dla hoteli i punktów gastronomicznych, w których cukier musi być podawany w zamkniętej formie. Cukier w saszetkach to również świetne rozwiązanie podczas spotkań towarzyskich i uroczystości, gdy organizacja wymaga rozwiązań prostych, szybkich i funkcjonalnych.

  W naszej ofercie znajdziesz zarówno cukier biały jak i cukier trzcinowy. Cukier trzcinowy ma charakterystyczny kolor od złotawego po ciemnobrązowy. Przywędrował do nas z rejonów azjatyckich, w których jest szczególnie ceniony za swój charakterystyczny posmak. Natomiast najpopularniejszy u nas biały cukier do kawy wspaniale podkreśla smak i nadaje napojowi pożądanej słodkości. Wybierz cukier porcjowany – mamy na przykład zestawy po 500 lub 1000 sztuk.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel