Herbaty teapigs - herbaty najwyższej jakości

ilość znalezionych towarów: 44

Marka teapigs to symbol wysokiej jakości i niezapomnianego aromatu herbaty

Firma teapigs została założona w 2006 roku przez Nicka i Louise, którzy poznali się podczas pracy w dużym koncernie herbacianym. Para degustatorów zdążyła wypróbować wszystkich gatunków herbaty i poznała ją od podstaw. Wspólne przedsiębiorstwo stało się narzędziem założycieli firmy do rozpowszechniania wyłącznie wysokiej jakości herbat. Dziś herbaty teapigs są dostępne w wielu kawiarniach, hotelach, restauracjach i sklepach spożywczych w ponad 40 krajach. Teapigs jest laureatem wielu prestiżowych nagród, które są najlepszym dowodem wysokiej jakości herbat.

HERBATA TEAPIGS

Oferta herbat teapigs jest bardzo szeroka i zaadresowana do niemal każdego miłośnika herbaty. Znajdziemy w niej herbaty czarne, zielone, owocowe i ziołowe. Teapigs słynie z niecodziennych kompozycji tworzonych wyłącznie na bazie całych liści herbaty, całych owoców, przypraw i ziół. Dzięki temu mieszanki teapigs zachowują swój wyjątkowy smak i aromat, aby wydobyć go dopiero w naszej filiżance. Sypana herbata teapigs jest zamykana w piramidki wykonane z biodegradowalnej siatki, w której susz ma odpowiednią swobodę i dzięki temu jej zaparzenie jest proste i szybkie.

TEAPIGS COLD BREW

Herbaty teapigs są dostępne również w wersji do przygotowania na zimno. Cold brew tea to herbata macerowana na zimno, do przygotowania której wykorzystuje się zimną wodę. Teapigs cold brew to owocowe herbaty, które zostały idealnie odmierzone i zamknięte w piramidki. Herbaty teapigs do cold brew są bardzo proste w przygotowaniu oraz gwarantują przyjemne doznania smakowe i niosą orzeźwienie w upalne dni.

W sklepie internetowym Konesso.pl znajdziecie szeroką ofertę sypanych herbat w saszetkach marki teapigs, które zachwycą każdego miłośnika herbacianych naparów.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel